bugün

entry'ler (54)

en anlamlı şarkı sözü

* Uykunda izledim seni, masum ve bir başına...
Bak demin gülümsedin dokununca dudağina..
Bir ayrilik mı eksik yüzünün kivriminda?
Yarin uyandiginda, benden kalacak o da...

Bir fotoğraftir belki bende saklı kalan ilkbaharda çekilmiş Sonbaharda yakilan
Kör baliklar gibi ağlara takilan..
Sigaramin ucunda derdimi harmanlayan

Ben kendim yapamadim
Bari sen ağlat beni

Ağlat beni ağlat beni
Ağlat beni ağlat beni

Bir ayrilik mı eksik yüzünün kivriminda?
Yarin uyandiginda, benden kalacak o da...

Ben kendim yapamadim
Bari sen ağlat beni

Ağlat beni ağlat beni
Ağlat beni ağlat beni

Mevsimler geçecek
Sesler silinecek
Gözyaşların düşecek
Yanakların nemlenecek
Ama bir gün gelecek
Tekrar yüzün gülecek..

Ağlat beni ağlat beni
Ağlat beni ağlat beni

bütün kızlar bana hasta diyen erkek

kolpalayan erkektir.eğer kızlar o kişiye hastaysa zaten bunu söylemeye gerek duymaz çünkü etrafındaki kızlardan anlaşılır!!

okul tuvaletinde sigara içmek

bütün okul koridorunun leş gibi sigara kokması demektir.hele ki sınıfınız erkekler tuvaletinin karşısındaysa bütün koku üstünüze siner resmen.içmiyosanız bile içiyosunuz sanırlar!

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

ölene kadar yanındayım..*

ölmeden önce söylenen son sözler

adamı o kadar çok sinirlendirir ki etrafındakiler artık dayanacak gücü kalmaz!kalpten gitmek üzereyken son sözleri şu şekilde olur:"eşş..eşş..eşş.." bir türlü cümlenin sonunu getiremez.herkes kelime-i şehadet getireceğini sanır.adam derin bir nefes alıp son sözünü söyler:"eşşoğlueşşekler!!!"

telefon sapığı

kahretsin ki dün yaşadığım bir olayı aynen aktarıyorum:
arkadaşlarla geçirilmiş güzel birgünün ardından lanet olası evde de herşey yolunda gitmekteydi.taaa ki özelden arayan o aptal mahluk arayana kadar!ilk sefer aradığında telefona bizzat ben baktım.hayatımda hiç tanımadığım bir ses ödevdi şuydu buydu bi dünya şey saçmaladı ve kapattı telefonu.ikinci sefer aradığında babam açtı bu kez telefonu.ve babama söyledikleri aynen şu şekilde "Kızınız ne haltlar yiyor,ne haltlar karıştırıyor haberiniz yok!" bunları duyan babamda bir çelişki..anında bana dönüyor ve bas bas bağırmaya başlıyor:"Napıyosun sen?neler karıştıyorsun?"ve bunlarla başlayan bir sürü hakaret,kafa ütüleme!!eğer eğlenceli birşey olduğunu düşünenler varsa böyle eğlencenin .mk!!diycek sözüm yok!!bunu yapanı bir bulayım bütün arkadaşlarım seferber olmuş durumda zaten!!!elbet bulunur!!

kimse tarafından dinlenmediğinin fark edildiği an

boşuna boşuna iki saat konuştuktan sonra konuşma bittiği anda etrafında sana bakan boş gözlerin olduğunu görmek gerçekten sinir bozucu!hele ki hiç birşey dinlemedikleri halde bir de "Eee yani?sonuç nedir?"diye tepki veriyorlarsa!!

nerdesin sorusuna alternatif cevaplar

-nerdesin?
-burdayım! *

sevgiliye söylenebilecek en ağır söz

bıyıkların çıkmış !!! dehşet !!!

seni bir ömür beklerim diyen sevgili

yalan bildiğin yalan..hayatımda duyup da inanmadığım tek şey!

kızınca öğretmenin söylediği sözler

ne kadar mal olduğunuz belli değil!!

sevgiliyle el ele gezmek

o an hayatın anlamı olduğunu düşündüğünüz fakat birkaç gün sonra terkedilince düşüncelerle baş başa kalındığı zaman derin bir acı veren durum ...

unutulmaz film replikleri

caRpe diem (bkz: dead poets society)

kavanoz kapağını açma teknikleri

kavanozu kıRmak!çok işe yarıyor!

yaramaz çocuklara söylenen sözler

çükünü koparırım senin bak!!!

platonik aşk

insana artık ıyyk dedirten berbat 1 durum *

bir sevgi ölçüsü olarak sarhoşken aranan ilk kişi

tabiki de bilinç altına kim yerleştiyse [ohh bedavadan oturuyor orda] o aranır..sarhoşken örümcek adamın telefon numarasını aradığımı düşünemiyorum... *

farmville

bilgisayar hocasının bilgisayar dersinde 24 bilgisayarın 24ünde de açık görüp interneti yasak etme noktasına geldiği oyun...

yaran geniş aile replikleri

-önce sifonu çekip sonra tuvaletini yapan ulvi
-arap kızı olup camdan bakan ulvi
-inceldiği yerden kopan ulvi
-gıdısını aldığım *

okan bayülgen

çok pis laf koyarım misali vasıflar taşıyan başarılı bir medya,disko ve muhabbet kralı...