bugün

al pacino takıntısı olduğuna her gün biraz daha fazla innadığım muzip,zeki,sıradışı ve bir o kadar da ukala kişilik..
internet siteleri okanbayulgen.net ve makina.tv berbat olan, ne kendisine ne çalıştığı kuruma yakışır içerik bulunmayan ve şiddetle web masterını değiştirmesi gereken; müthiş şovmen , karizma sahibi oyuncu.
zeki, farklı ve sivri haliyle sevilesi olmasına ve televizyonda iyi ekibinin de katkılarıyla başarısını uzun yıllar sürdürmesine rağmen artık ufak ufak uzasa şu şov işinden denilesi ama herkes bunu konuşuyor'u başlasa ne güzel olası bağırmaç insan.
sadece film seslendirmesi yapması daha yerinde olacak reyting canavarı...
ukalaglıgıyla halka tarafından tanınan ama aslında cok kulturlu ve zekı olan ayrıca tv cocugunun zaganın tv makınasının degısmez bıreylerınden olan cumartesı gunlerının reytıng rekortmenıdır
başarısıyla senelerdir gece yarısı saatlerinde televizyonun izlenmesini sağlayan şahsiyet.ama ben esas herkes bunu konuşuyor programını beğeniyordum.zaga ve tv makinasını o kadar da sevdiğim söylenemez.
gercek ismi Kaan Okan Görgün olan oyuncu sunucu
ekranlarda gorunen en rocker adamdir, candir.
deniz akkaya ile barıstıgı soylenen şovmen..
Son makinistlik macerasında osman yagmurderelinin nasıl bir insan oldugunu bize farkettirmiş olan şahıstır.
televizyon makinesine gelen konuklarını acayip içten şapır şupur öpen bu sebeple sevecen kişiliğini de görmemi sağlayarak beni şaşırtan insan..
zeki çekici akıllı komik yaptığı işle bu kadar dalga geçebilen tek programcı belki de ve asıl kazandığı nokta da bu
iyiyi ve takdiri hak eden insanları takdir etmeyi bildiği açıkça belli olan şu anda türkü makinası formatında programıyla beni şaşırtan,çok tatlı bir insan olmasının yanında,kendisinin üstüne gelindiği takdirde haklı biçimde kızan,üniversiteli ve liseli gençlik için bir simge ya da idol haline gelen;ama bunu bir rating aleti olarak değil de sorumluluk olarak gören,gençliğin televole yerine tv makinası,haber makinası gibi bir programlar seyretmesini sağlayan,aynı zamanda ferhan şensoy'la beraber tiyatro yapan,oyuncu,showmen.
seneler geçtikçe yumuşadığını düşündüğüm hatta zaga nın son sezonunda (yanlış hatırlamıyorsam) ben okan bayülgen değilim diye bir skeç hazırlamıştır ve değiştğini göstermiştir kanımca.ve sonra zaga bitmiş daha da yumuşak olan makina başlamıştır.piyasa olduğu düşünülmektedir.baktı baktı madem çomak sokamıyorum bu çarka o zaman ben de bir dişli olayım demiştir ve geçmişiyle tezat şahıs ve olayları savunmaktadır.
onumuzdeki seneden de sonra program yapımcılığına devam etse de program sunmayacak olan yaratıktır kendisi.
severiz kendisini.
pek çok kişi tarafından ekşi yazarı sanılan ancak ekşi yazarı olmadığını ancak sıkı bir ekşi okuyucusu ulduğunu kendi ağzından duyduğum yaratıktır kendisi.
evet, 'okan bayulgen' kullanıcı adlı bir yazar varmış ancak bu 'okan bayülgen' değilmiş.
izledikçe çok kafa adam dedirten zaga'nın son bölümlerinin baymaya başladığını anlayıp TV makinasını devreye sokan,artık çok konuk az okan mantalitesine ulaşmış uyuz zeki kişilik
tüm bilgileri için

http://www.okanbayulgen.net/
ayni anda sakal ve biyik biraktiginda cocuklugumuzun tek disi kalmis kahramani hugo'ya benzeyen ancak o kadar kisa boylu olmayan, gercek adinin kaan okan gorgunoldugu iddia edilen ve burda sayamayacagim kadar cok sifata sahip olan ayni zamanda erkeklerin belli bir cirkinlikten sonra karizmatik oldugunu en iyi sekilde ornekleyen kisidir.
http://www.resatcalislar....x.php?SayfaX=okanbayulgen
saatlerce canlı yayın yapabilen ve herkes her konuda konuşabilen.genellikle bar çıkışlarında arabalardan gene mi çapkınlık diye laflar atılan türkiye nin çok zeki insanları arasında gösterilen bir markadır kendileri.
cnn turk'de saba tumer ile haber makinası adlı bi program yapmaya baslamıs şahsiyet.
(bkz: bu bücür geçersiz bir islem yürüttü ve kapatılacak)
an itibariyle star tv de hesap vermekte olan şahıs.
evet startv de an itibariyle dün akşam uludag sozluk programıma katıldı diyen şahıs,aferin ona.
uludag sözlük ve ekşi sözlük'ü internette bulunan özgür platform kategorisinde değerlendiren, dün akşamdan sonra uludağ sözlüğe mutlaka baktığını düşündüğüm, 1 yıl daha devam edip sonra ara verecek sonra tekrar bi gözüküp bir daha program yapmayacak kişi...