bugün

çok çirkin adam. öye böyle değil çok çirkin lan.
sigara içmemesini isteyen insanı,faşist bu ya diyerek ve şakşakçılarından alkış alarak,küçük düşürdüğünü zanneden, anarşist görünümlü burjuva. o kız faşist olsaydı, o sigara elinde değil başka bir yerinde tüterdi.
götündeki kıl olamayacak çaptaki adamların hakaretlerine maruz kalan kişilik..
tutarsız bence. antifaşist tavır takınıp , kendi gücüyle birilerini ezmek faşizm değilse nedir.
aristokratımtrak olma çabalarında bi insan evladı.
demin tv8 de sigara olayında kendini savunmaya devam etti. bir insan bu kadar mı .... olur.
(bkz: bi bitmediniz amk)
sisteme karşı gibi görünüp sistemin göbeğinde yer alan ergen kitleleri peşine takan kibir zengini konuşabilme fakiri insan.
''ne oldu da bu kadar üstüne gidildi?'' demeden duramadığın adamcık. şu başlıkta ilk 5000 entrye bakın çoğu onu övmüş ama son 200 entry için aynı şeyi söylemek mümkün değil. ilginç.
mükemmel bir oyuncudur oynadığı her film izlenir. türkiye deki en iyi aktörlerden biridir kanımca. kıytırık özcan denizler, mahsun kırmızıgüller falanlar var bu ülkede.

gel gelelim kendisi zaten doğuştan varlıklıdır zengindir para sıkıntısı çekmemiştir. en iyi yaptığı şey sağa sola "faşist" demesidir. entelektüel olduğunu sandığı halde ona asıl saygıyı sağlayan şey şanslı olarak doğmuş olmasıdır. başka bir şey değil...

kendini bu kadar beğenen, narsist bir insan daha gördü yer yüzü o da adolf hitler dir.

okancım sen banka reklamlarını seslendirmeye devam et bu konuda çok iyisin. bırak faşoyu maşoyu kralı zaten sensin.
rahmetli dedem bir kere izlemiş ve bana dönüp ;
"bu oğlanı bana verecekler. kapatıcan bir odaya. 5 dakika hiç konuşmadan dövücen ama öyle böyle değil, sağlam dövücen.
sonra odadan çıkıp 5 dakika sonra gelip gene dövücen. üçüncüde çıkar gibi gibi yapıp aniden dönüp tekrar dövücen.
sonra da hiç konuşmadan çıkıp gidicen. bırakıcaksın neden dayak yediğini düşünsün bir süre." demişti.
sonra bir sigara yaktı ve bana dönüp "şu nenenin uzun çorabının içine adam akıllı sıçıp tam bu konuşurken ağzına vurucan ki aklı başına gelsin." demişti.
ulan dedim kendi kendime, dedemdeki atraksiyonlara bak. ama bu gece anladım adam haybeden ekran işgal ediyor.
mekteb-i sultani mezunu çok az adam vardır böyle dilleri kahverengi.
çıkıp delikanlıca tamam herkesten özür dilerim ben hata yaptım dese, kaldığı yerden devam eder. yok değilse, yerde sürünmeye devam.
aga ne derseniz deyin de adam da bu yaşta nasıl saç varsa. inanılmaz hızla uzuyor ve sağlıklı. Ulan zenginin saçı bile başka oluyor be.
Sülaleme küfretse oturup dinleyeceğim adam. Savunduğu görüşlerine katılmasam da olur. Konuşmasını seviyorum. Uyuz eden tarafları var tabii ki ama adamın kafasını seviyorum. Yapmacık değil. Ne hissediyorsa onu söylüyor.
seyircisini aşağılamayı marifet sanan, ukala ve kibirli bir adam. bu özellikleri taşıdıktan sonra başarılı olsa n'oluuur, olmasa n'olur?
zekası yurdumuz sınırlarını aşmış müthiş anarşist. sovyet rusyadaki lakabı "mr.ülgen"dir.
Karşına geçen herkesi sözleri ile nakavt edebilecek insan. Kendisi idolümdür. Konuşma üslubundan falan bahsedenlere götümle gülüyorum.
entellektüel yarasadır.
Okan Bayülgen kimseyi takmayan, kendi hayat tarzını ve felsefesini yaratan kişidir. Sorgulayıcıdır. Severim.
hiç şesi soluğu çıkmayan , nerde program yaptığı bilinmeyen iyi bir beyin ve gerçek bir sanatçı.
izlemeye değer pek birşey bulunamayan. televizyonu biraz olsun keyiflendiren adam, daha doğrusu adamdı.
kadın programlarına, avrupa zihniyetindeki yarışmalara, acun ılıcalının alıp başını gitmiş gereksiz programlarına nazaran gerçekten televizyonu iyi yönde kullanabilen sosyal medya adamı.
Neyse ki keşke diyorum eskiler olsada gürgen öz ün skeçleriyle falan yeniden izleyebisek. Kimilerini yerse kimilerini göğe çıkarsa. Hoştu be yeniden gelsin adamı.
dönüşü çok farklı olacak galatadan ne zaman geçsem ya oradaki kafede harıl harıl ekiple konuşuyor yada ofisinde sabahlara kadar çalışmalara devam ediyor.
not: on8 tv okan'ın anlatmaya çalıştığı nacizane gençlik televizyon kanalı olacak.
populizme, kapitalizme karşı tavırlar alıp ekmeğini reklamlardan ve populizmden karşılayan adam. Ya zekidir, ya da her dediğini ağzı açık dinleyip hayran olan aptaldır. Bana kalırsa Okan Bayülgen zeki bir adamdır, ama ülkede zeki adam kıtlığı mı var bilemiyorum ama haddinden fazla bir hayranlık var sanki? televizyona çıkıp konuşan bir insanın zaten zeki olması gerekir ama işte.. seviye o kadar düşük ki normal olan üstün gibi duruyor.
(bkz: zeka küpü)
eski tadı tuzu kalmayan stand up çılardandır.
her konuda sican ve bakti siciyorum bari sivayim seklinde bir dusuncesi olan sozde medyatik. bu adami hangi zeka seviyesindeki adamlar takip ediyor anlamis degilim.
güncel Önemli Başlıklar