bugün

harbiden bu adam işini bilmiyor.

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
demet keleş'e karşı üslubunu kötü bir şekilde bozmuş adamdır. kınıyoruz.
popüler kültür kurbanı oluyor. sen git onu bunu eleştir, marjinalim diye takıl, sabah kuşağı programlarına ver veriştir, sonra programında bunlara köşe ayır prim ver. kendi tükürüğünde boğulmak bunun adı, bitir şu medya arkasını artık bide senin programda görmeyelim böyle saçma görüntüleri, zaten yeterince midemiz bulandı. Burayı okuyucaksın biliyorum dikkate al lütfen bunu bi senin programı izliyoruz zaten televizyonda.
tezatlar adami. okan sen ne menem biseysin yahu? toplum git gide sado-mazo kisiligine büründü herkes birbirine bagiiriyor cagiriyor yarisma olsun program olsun sapik bi toplum olduk ciktik diye biseyler geveleyip durdun. bugün eger türk televizyonlarin da cemkirme varsa (bkz: çemkirmek)bunun müsebbibi sensin.insanlari azarlayip telefonu suratlarina kapatip bak cok coolum imaji yarattin. o yüzden gencler cok seviyo seni. cool oldugun icin!!! bugün üstün de amerikan bayragi tisörtlü ergene ideal türk genci dedin ya korudun kolladin konusmasini tavirlarini felan ki hic normal degil öyle bi cocugum olsa evlatlikdan reddederim. ama niye laf söyletmiyosun biliyomusun cicim cünkü o (bkz: ece toprak) senin kadin versiyonun. herkesi fisleyip duruyorsun sunun programi böyle ahahah diyip dalga geciyosun ya da kendince nasihat veriyorsun peki sen kendi programini hic bastan sona seyrettinmi? senin programin da daha cok malzeme var. nerde dingil var hepsini bir araya topluyosun. senin yemekteyize katilan yarismacilardan ne farkin var. popüler kültüre hem laf söyleyip hem de onlara kucak acan bi seni gördüm.yapma bunu yapma bunu. ve artik emekli ol...
dünkü çıplaklık ve tahrik konusuyla bazılarında aura patlaması yaptığı düşünülen şovmen.
iyi adam ya
kemal sayar isimli ayaklı beyin kızartma makinesini zırt pırt konuşturan programcı.
başlığına ilk defa yazıyorumda e abi sen yazarları kavga ettirip bunu promosyon olarak kullanırsan o adam ne yazacak ki. Bunu yapan adamın içinde ne yazma aşkı kalır, ne yazma çabası ne de edebi kimliği. işte bu yüzden edebiyat zaten edebiyat yoksa televizyon olurdu, nerwork olurdu.
her ne kadar televizyon çılgınlığının, dizilerin, programların zararlı; kadın programları ve diğer birçok türk programın ne kadar yapmacık, reyting için sunucuların kendini bilmez tavırlarıyla alay etsede, kendisinin de bu "sistemin parçası" olduğunu unutan, kendisinin de cumartesi programlarında diğer programlardan hiçbir farkı olmadan bu oyunun oyuncusu olmaya devam eden; bilerek veya bilmeyerek kendisini de eleştiren; belki de bu şekilde yıllardır devam ettirdiği programların sunucusu, eleştridiği şeyin tam odak noktasıdır.
muhabbet kralı'nda yan yana dizdiği ve telefonla bağlandığı edebiyatçılar yüzünden keyfimi fazlası ile yerine getirmiş olan şahıs.

özlemişiz entelektüel muhabbetini.
televizyonlardaki programların çoğunda rasim ozan kütahyalı filan entelektüel diye anılacak kadar düştü zaar.
an itibariyle retweetleriyle ana sayfa sikip atmakta.
kendisinde zerre bir özellik göremediğim fazlalık , karizmamı ? yo , oyunculukmu? yo, konuşmamı yo? e ne o zaman a..dumu... sırf bu adam yüzünden o kanal d'den gıcık kapmışlığım vardır.
Fransiz Kultur'de gosterisi olan oyuncu/sunucu ayni zamanda bahcede optugu insanin karisi oldugundan suphe ettigim insandir. Tamam, iyisin hossun fransizcan ana dilin gibi ama hakkinda hic ic acici olmayan seyler soylendi bugun orada. 'Adam bir kadinla evli, yok artik...' dedim. o kadar.
aktör, sunucu, entelektüel, espritüel, sıcak, samimi...
gece gece bize twitter'da eğlence çıkarmış başarılı medyacı.
http://twitter.com/#!/okanbayulgen
http://ben.tolgaakbas.com.tr/sinir-oldum/okan-bayulgen-elini-internetimizden-cek.html#more-474
bügün hakkında yazdığım bir eleştiri yazısı nedeniyle, fanları tarafından yerden yere vurulduğum, köpek götüne sokulup çıkartıldığım adam.
medya dünyasının en az üretkenliğe sahip en şımarık simasıdır kurtulmak için illa ki kanal d kapanması lazımdır.
bu kadar gençliğe yakın biri. ne diyelim. helal olsun. saygılar olsun.
(bkz: petfest)
(bkz: erotik kral)
bir zamanlar sevdiğimiz saydığımız ama artık zirvede bırakması gereken abimizdir. önceden zekice şeyler yapardı ama şimdi gerizekalı konukları çıkartıp zekiyim havası veriyor. bir de artık yaş kemale erdiğinden midir nedir fazla duygusal. sosyal mesaj verirken bile yapamıyor artık. en iyi dönemlerini bilen biri olarak hep öyle hatırlamak istiyorum. umarım ya eskiye döner ya da bırakır ki öyle hatırlayalım.
mustafa ceceli nin diğer popçulardan farkını kavrayamamış adam. efendiliğiyle, duruşuyla, yaptığı işlerin kalitesiyle diğer apaçi tipli birçok popçudan farklı olmasını ve insanların gönlünü fethetmesini bilmiştir. ancak okan bey, onun bu iyi taraflarını kötü bir şey gibi insanların beynine aşılamaya çalışıyor. garip...
mustafa ceceliyle ilgili bütün görüşlerine katılıyorum. sınıfın en çalışkan çocuğu izlenimi veriyor ve bu kitleleri peşinden sürükleyen sanatçılarda pek görülmeyen bir şey. basbayağı sıkıcı işte...
beyazla karşılaştırıldığı vakit aradaki farkın kendini belli etiği hazzetmediğim sovmendir ukala olması bunun başlıca nedenidir.
imf başkanının tecavüz etmeye niyetli olmadığını niye bu kadar ateşli ateşli savunduğunu anlamış değilim.
güncel Önemli Başlıklar