bugün

çok komik biri. aynı zamanda çok dobra.
sağolsun okan abi, bize yine yeni bi şey öğretti. anarşizm başka bir şeymiş, sanatsal anarşizm başka bir şeymiş. yani eskiden her gün gazetelerde okuduğumuz "banka soydu", "anarşistler tutuklandı"larla, orhan baba'nın "batsın bu dünya"sı anarşistlermiş, ama o başka bu başka anarşizmlermiş.

okan abi, çevir kazı yanmasın he?*
Her ne kadar Okan Bayülgen' i sevsem de, yaşlandıkça çekilmez oluyor.
disko kralından önce yüzüm eskiyor diye program yapmaya ara veren şimdide yeni münazara kralı ile birlikte 4 gece hayatımıza girerek nasıl bir kafada olduğunu ortaya koymuştur.
demekki o zamanlar eskiyormuş.
o ara verdiği sırada yüzüne bir 'maske' yaptırdı heralde artık eskimiyor.
armağan çağlayan banttan soruyor: bugüne kadar bestenizi vermekten pişman olduğunuz sanatçı kim?

okan (araya giriyor): şimdi belliki bu soruyu sorduğuna göre, armağan'nın bir bildiği var, ama biz size kim bu diye sorucaz ve siz söylemeyeceksiniz di mi?

orhan baba: evet.
saçını sakalını kesse, yanına engin günaydın'ı, bülent polat'ı, erkan taşdöğen'i alsa, aynı skeçleri yine yapsa haftanın yedi günü olsa sıkılmadan izlerim.
kral çıplak'taki okan bana yavan geldi.. ben öyle konuğunu sakin edalarla yücelten, herkesin bildiklerini tekrarlayan okan bayülgen'e alışık değilim.. ani çıkışları, pat diye yaptığı beklenmeyen açıklamaları, konuğa en sorulmayacakları çekinmeden sormaları ... yok yok yok!.... bu program kime hitap eder bilmem ama okan'ın kemik kitlesine olmadığı kesin..
Flash Tv için Yalçın Çakır neyse Kanal D için Okan Bayülgen odur.
televizyonda izlemekten fazlasıyla keyif aldığım akıllı bir adam.
Son zamanlarda reytinglerinin düştüğündenmidir ki tam olarak bilemiyorum baya alçakgönüllü ve sevecen olmaya başlayarak yön değiştiren showmen. Nedense türkçe karşılığı tam olarak olan kelimelerin bile ingilizcesini konuşup ardından türkçesini açıklarcasına tekrar etmesine anlam veremediğim acayip davranışlar içindedir kendisi. Örn geçenki programında handmade bir albüm olmuş yani el yapımı yauu diyen adam. Madonna şarkılarının zekası düşük, gerizekalılar için albüm yapıyor deme cesaretini deliliğine verdiğim adam. Madonna tarzım olmadığı için dinlemem ama başarısı ortada dinlemediğim halde süksesini inkar edemem ki sen bi ara pop tarzı çok açılış yapan biri olarak bunu nasıl inkar edebiliyorsun.

Bunları Okan'ın sözlükleri takip ettiği için yazıyorum, şansa bala okur da şu ingilizce sevdasından geçer belki. Ha Madonna'mı koy götüne gitsin Okan ya.
cumartesi geceleri yayınlanan programında araya giren skeçimsilerin iğrenç, berbat, kuskunç olduğu adam. kim yapıyorsa, niye yapıyorsa aklını başına alsın ya adam gibi yapsın yada yapmasın kardeşim.
disko kralı programında elektrikli testeresi ile korku dolu dakikalar yaşatan televizyon çocuğu.
kendisi ile ilgili şöyle bir yazı yazmış idim.
--spoiler--
Merhaba bana Minik Serçe'nin "Keskin Bıçak" adlı parçasını hatırlatan okurlarım, bugünkü yazımda sizlere ülkemizde yok satan Okan Bayülgen testeresinden bahsedeceğim. Kanal D'de yayınlanan Disko Kralı adlı şovun sunucusu Okan Bayülgen'in yayın esnasında kullandığı ve stüdyosunda bulunan masum, günahsız ahşap masaya akıl almaz vahşetlerde bulunmasına neden olan elektrikli testere ülkemizde karaborsaya düşmüş durumda. Sizler için üşenmedim ve elektrikli testerenin bu kadar çok rağbet görmesinin nedenlerini araştırdım. Ülkemizde Okan Bayülgen testeresine en çok rağbet gösteren kısım öğrenciler, bunun nedeniyse öğrenci evlerinde günlerdir ekmek poşetinden çıkmayan ekmeklerin sertleşmesinden doğan kesilme zorluğu. Okan Bayülgen testeresini satın alan öğrenciler ekmeği zorlanmadan kesebildikleri için artık çok mutlular, ama 32 adet dişlerini yeniden yaptırmaları için malesef bir çok part-time işte çalışmaları gerek. Diğer en çok rağbet gösteren kısım ise Sünnetçiler, Türkiye'ye gelip gönlünü güzeller güzeli Türk kızlarına kaptıran erkek turistler kız istemeye gelince kız babası tarafından "Ama Azıcık Ucundan" şartı ile doğrudan Sünnetçilere yönlendiriliyordu ve domuz etinin etkisinden dolayı sünnet işlemi çok zor gerçekleşiyordu. Okan Bayülgen testeresini satın alan sünnetçi vatandaşlarımız artık "küçük" operasyonlarını rahatlıkla yapabiliyorlar, hatta sünnetini olan bir çok yabancı damat sünnetlerini ağrısız, acısız olduğu için Okan Bayülgen'e şükranlarını sunmaktalar (Operasyondan büyük bir kayıpla ayrılan Rocco Siffredi, Okan Bayülgen'i dava edeceğini açıkladı). Son olarak en çok rağbet gösteren kısım ise seri katiller, bir çok cinayeti beden gücü ile işleyen seri katil ise Okan Bayülgen testeresi satın alarak artık makineleşme dönemine ayak uyduruyor. Hatta işlediği cinayetin Kanal D'de yayınlanan Sevil Atasoy'un sunduğu "Kanıt" adlı reality şovda yayınlandığını gören bir seri katil "Okan testeresi sayesinde ünlü oldum" dedi. Haydi durmayın almak için hemen arayın.
--spoiler--
sesinin yankısına kim o arkada böğüren diyen ve sonradan yankıyı duyunca bozuntuya vermeyen ancak bildiğin göt olmuş şovmendir.
evinde sadece fotoğraf kitaplarından oluşan bir masa var. ayakları ve üst kısmı ile tamamen kitapların üstüste dizilmesi ile ortaya çıkmış ilginç bir şey.
bir gün de "örnekse" ya da "buyursunlar" demesin, çocuğumu keseceğim şovmendir.
an itibariyle apaçi apaçiyi gördüğü zaman mı apaçi oluyor gibi bir cümle kurmuştur.
biran önce kral çıplak programını sonlandırıp medya kralı tekrar yayına sokmasını temenni ettiğim televizyon çocuğu. arkadaş ben hakkı devrim'i görmek istiyorum. onun keyifli sohbetini konuklara geçirdiği ayarları özlüyorum duyuyor musun okan bey?
--spoiler--
artık umrunda değil mi bunlar,
artık bozulmuyor musun bu işlere...
aşkın da bir önemi kalmadı mı yoksa,
o kadın için ölmez misin bir daha?

ne var,
bir kere daha ölsen,
değmez mi o kadın buna?

hani değerdi?!

çıplak ayaklarıyla yürürken mezarının üstünde,
keyiflenmeyecek misin toprağın beş karış altında?
--spoiler--
yaşlanıp artık ağır abi programı yapıcam ulen havalarında olan ve komedi seviyesini düşürüp ciddi sohbetleri arttıran adam...
zeki itici.
eskiden "sevisin gencler sevisin" derdi, kutu kutu kondomlari dagitirdi, simdi ise lahmacun diyor, sogan diyor, resmen bu gece sevisme diyor.
noluyor lan?!
inatla sumakli soganli lahmacun yiyip sevismeyen ibne olsun!
iki dakika önce disko kralında sözlüklere seslenmiştir.
bugün siklenmeyecek zeki insan müsveddesidir.
duba olmustur.acılen kılo versın.
yeni saç stiliyle bana şu hayvanı hatırlatan adam. *
görsel