bugün

Sen seksi bırakırsın ama o seni bırakmaz okaaan diye seslenmek istediğim sonra yasal sıkıntılar sebebiyle vazgeçtiğim hadise.

Ayrıca çukur izlemiyorum.
hayırlı uğurlu olmasını dilediğim bırakmadır. halkımızın özellikle de genç kızlarımızın sevinmesine neden olan müthiş olaydır.
akabinde banane kardeşim diye de düşünmeden edemediğimdir.
O kadar sigara bağımlılığına iyi bile kariyer yaptı.
adam andropoza girmiş, kuş ötmüyor demekki.
kestirmişi mi acaba ?

insan merak ediyor.
yaptıktan sonra oluyor öyle bir kaç saate eskisi gibi olur. insanoğlunun çoğalma içgüdüsünü baskılaması çok zor. eğer sağlık sorunu yoksa mümkünatı olmayan bir şey.
-O mu ayrıldı? sen mi ayrıldın?

-hayır artık yürümeyince ben ayrıldım

Yalanının muadili.
(bkz: yaş haddinden emeklilik)
Bağımlımıymış, hehehe?
Peki bundan bizene sayın Okan bey?
kuş öldü beybi.
Reis Yine yobazlarla Taşak geçmiş.
Helal lan ben daha hiç yapmadım bırakan iki miyim aceba ? (bkz: cinsel organ nasıl uyarılır) okan abi yapma bak sonra elinde falan kalır. O yüzden ne yapmıyoruz sexi bırakmıyoruz.
dümen yapıyormuş çakal. ben demiyorum haydar dümen diyor.

--spoiler--
Haydar Dümen: Kadınlarımızı uyarıyorum, Okan Bayülgen'e inanmayın

Nöro-psikiyatr Haydar Dümen, “Seksi bıraktım. Tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks” diyen Okan Bayülgen üzerinden kadınları uyardı: “inanmasınlar bu sözlere, dümen yapıyor çakal.”

Ünlü komedyen Okan Bayülgen, ‘bütün kötülüklerin anasının seks olduğu’ görüşünü dile getirirken “Tamamen bıraktım ve çok rahatım” demişti. Bayülgen, Posta gazetesinden Oya Çınar ile yaptığı söyleşide “Buradan herkese söylüyorum. Un da yiyin, şeker de tuz da. Üç beyazdan kaçınmaya gerek yok. Kilo da alın, hiç sorun yok. Yeter ki seks yapmayın. Benim tavsiyem, uzun bir hayat için seksi bırakmak şart” demişti.

Bayülgen’in bu ifadelerini Haydar Dümen’e soran Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da aldığı cevabı bugünkü köşesinde paylaştı.

Buna göre Dümen, şunu söyledi:

“Kadınlarımızı uyarıyorum: inanmasınlar bu sözlere... Dümen yapıyor çakal.”

https://www.msn.com/tr-tr...-BBQpivj?ocid=mailsignout
--spoiler--

görsel
(bkz: teomanın müziği bırakması)
çokta .ikindeydi! sanki.
kaldıramayınca ben..
mecburi bırakmadır o.
sex onu bıraktığındandır. artist herif ya !
bu adamın devamlı bence seksle ilgili bir sıkıntısı vardı.
belden aşağı bazı esprilerinde bunu seziyordum.

penisi küçük erken boşalan bir tiplemesi var zaten.

ha onun dışında gecekuşu ve zaga da kraldı.
sonra kendi krallığını ilan edip o kralı bu kralı adında program yapınca sapıttı.
Pek de siklenmeyecek bir adamın söylemidir. Görece entelektüel, bilgili, çok kitap okumuş olan bu
zat saydığım özelliklerini kullanarak popüler kültür ikonu olarak yıllar boyunca piyasa yapmıştır. Tabi söylemek gerekir ki faydalı kaliteli işlerde yapmıştır. Ancak kendini yenileyemediği için son kullanma tarihi geçmiştir. Ancak marjinal söylemlerle hatırlanmaya çalışacak düzeydedir. Ondan bu söylemi de siklenecek bir şey değildir.
nasıl da seksi seksi bakıyor kerata (halbuki palyaçodan farksızdır).
onu bırakıp, bonazi ye mi başlamış ????

la ne kadar da önemli mevzuymuş

günlerdir, baş sayfa.

aramızda para toplayıp

kriko alalım amk.
52 yasina gelmis. Libidoda o oranda dusuyor haliyle. Ama tamamen biraktim demesine inanmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar