bugün

çok ama çok itici olan kızlardır.
hastasıyımdır. gayet de çekici olurlar. hele ki tırnaklar bakımlı ve şekilliyse. hödük gibi tırnağa olmaz tabi.
Bakimli el ve ayaklarda guzel surulmus ozellikle koyu kirmizi ojeler cok guzel gozukmektedir ve libido arttiricidir.
Tam tersi durumdur.
Ojeli kızlar itici, saçı mavi kız itici, bu kız itici, şu kız itici. itici olmayan bir kız söyleyin o zaman? Belki de itici olan sizsinizdir hatta. Kimse zevkinize göre yaşamaz aq.
eminim aslında çok hoslandigin ama sırf ojeli diye bir kızı terketmissindir sen şimdi, aferin karakterinden odun vermeyen insan teşekürler Türkiye.
Her kızda aynı değildir hele siyah oje çok yakışan kızlar var.
toynaklı dişilerden hoşlanan erkek ya da tırnaklarını yediği için hemcinsine çemkiren kezban önermesi gibi geldi..
Doğrudur. Cilalı tırnak daha hoş durur.
Güzel bir elde mutlak güzel durandır. Uzun ince bir el yapısı ve buna paralel bir tırnak yapısı, kısmen doğru olmayan önerme tişikkirler.
Tırnaklarını yiyen veya elleri fırıncı küreği gibi olanlarda tabiki doğrudur. Ancak uzun tırnak yapılı zarif ellilerde gayet hoş duruyor oje. Yakışan sürsün.
Demek ojesiz seviyorsun...
görsel
siyah ojelilere hastayım ama öyle kırmızı, saçma sapan renklere boyayıp, kaplan pençesi gibi uzatanlar iğrenç harbiden.
Siyah güzel bi de french.
adam olta atmayı bırak dere ağzına ağ germiş resmen. tebrik ederim delikanlı...
Yooo hiç de. Sürün kızlar..
(bkz: ojelerim gözüksün de mesaj atsınlar) diyen kız kadar ezik varoş ve acınası değildirler.
Ojesi tırnaklarında yarısı silinmiş pejmürde olan kadar... Konuşamıyorum kötü oluyorum.
-ojeli kızlar iticidir
+elleri bakımsız kızlar Harun abidir
-makyajlıysa iticidir
+makyajsızsa kezbandır
-fondöten sürüyorsa iticidir
+sivilceliyse mide bulandırır
- kapalı giyiniyorsa iticidir
+açık giyiniyorsa kolay lokmadır
-sex konuşmuyorsa iticidir
+sexse olumlu yaklaşıyorsa kaşardır
-nefes almıyorsa iticidir
+alıyorsa kezbandır
- kızsa iticidir
+bıyıklıysa erkektir
-o erkekse biz neyiz?

(bkz: sözlükteki erkeklerin şizofren olması).
bir erkek olarak bence gayet seksi ve çekicidirler..
yok ya abazan falan değilim daha geçen yıl mala vurdum...