bugün

Sözlüğe düzenli olarak meme atan bir yazar arkadaşımızın silik yemesidir.
Titanik emmi yüzündendir.

Mutly musun imamoğlu?

Edit: az evvel silikti şimdi çaylak yazıyor ama entryler gitmiş. Sözlükte neler oluyor?

Edit2: ve yeniden silik.
darısı diğerlerinin başına dedirten gelişme.
Sözlüğü rtükten kurtarmıştır. Biraz daha kalsa sözlüğe + 18 ibaresi gelecekti.
avcılığı kendine meslek edinmiş bir kardeşimizdi. avlarını silkemeden uçtu. belki başka bir ağustos akşamı ha?
Memesi küçük galiba ondan silik oldu.
iyi o zaman bundan sonra bu hanım bacıyı silenler atsın memelerini sözlüğe.

böyle sorumsuzluk olmaz arkadaşlar. kafanıza göre iş yapıyorsunuz.

şurada meme paylaşımını özendirici hamleler yapıp vatandaşı teşvik edeceğinize elini taşın altına koyanları engelliyorsunuz.

bu şekilde bir adım ileri gidemeyiz. ben size söyliim.
Beni derinden üzmüştür. insanlar kendilerini sözleri ile yazıları ile ifade edebileceği gibi bedenleri ile de ifade edebilirler.
Kendisi, kendini bedeni ile ifade eden bir bacımızdı.
Puffff, kesin eski yazardır. Troll olmak istemiştir. Meme göt am derken fazla açılmıştır. Sonra da entryler silinip, ceza olarak çaylaklık verilmiştir.

The end.
Moderasyon tok esnaf havalarında. bu sıcak günler geçip herkes mont giymeye başlayınca arşivi karıştırsiniz artık.
Moderatörlerimiz önce silip, sonra çaylak yapıp fotoların yediğini alıp sonra yeniden sildi herhalde. Çakallar sizi.
yürekleri dağlamıştır..
Sansürcülük hepinizin ruhuna işlemiş.
Lan biZ tutti furutti ile büyümüş bir nesiliz. iki meme bir göte tavız.
Buruşuk sözlük teyzeleri sol frameye tecavüz etsin. iki genç kız memito atınca orospu oluyor.
Hayır bu çomar ahlak anlayışına hayır. Yazdıklarına bakınca onur kolu
Kalplerine bakınca diyarbakır kerhanesi modellerden sıkıldım.
bir meme daha kaydı.
daha bir kere bile attığı memeye eşzamanlı olarak denk gelemedim. fırtına koptuğunda ise çoktan entrysini silmişlerdi acımasız moderatorler. ekran görüntüsü alabilenler sevabına memelerini mesaja yolalsın bana. benim başım kel mi lan ibneler *
bu tip kızların silinmesine en çok da 'mazbut' kızlar seviniyor. e tabii o çok istedikleri ilgiyi görmek için sadece parmak ve ayak paylaşmaları yetmiyordu bu tip kızlar burdayken. onlar gitti meydan diğer tahta memeli kızlara kaldı.

ha bir şey söyliyim leş ojelerinizi gösterdiğiniz el ve mantardan tahriş olmuş ayaklarınızı attığınız resimleriniz beni tahrik etmiyor. daha okkalı şeylerle gelin kızlar. yoksa ohnezucker gider ahneharikapompalıyorsun gelir. siz de onlar silinsin diye 5 vakit 10 rekat dua edersiniz. yosmalar sizi *
Normal bir durumdur. Daha önce en az 20 formata aykırı entrysini gammazladım. Baktım yine aynı şekilde devam ediyor çaylaklıktan sonra. Ben de yine gammazladım. Çaylak yapmak yerine silmişler bu sefer. Sözlük formatını kavramak önemli. Üst entrye cevap niteliğinde entry giriyordu çok.