bugün

taksim meydanında sallandırılması gereken dinsiz,vatansız insanlardır.

Türk'ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeni'nin Ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur.

sözlerinin sahibi bir vatan hainine ağlarlar.

iteleyin bu vatan haini köpekleri.
(bkz: türkiye de kahraman veya hain olmanın kolaylığı)
faşist değillerdir. ayrıca insan severler.

(bkz: vatan haini)
ogün samast değil insan öldüren herkesin düşmanı olmak lazım şu gerizekalı dünyada. allah'ın verdiği canı allah'tan başka kimse alamaz deyip, herhangi bir katili savunmak cahillikten öte değildir...

edit: ha ayrıca bunun için vatan haini olacaksam sikerim öyle vatanın evladını ben. insan olmayı bilmeyenle aynı vatanı savunmam zaten.
http://www.youtube.com/watch?v=IpPnU8LkMzs
apocudur.
(bkz: nazım hikmet)
(bkz: ahmet kaya)
(bkz: hrant dink)

vatanını çok seven bu insanlarla vatan hainliğine devam edenlerdir.
görsel
Dostunu düşmanını iyi öğren.
ogün samast'ı savunan adi, köpeklerden daha iyidirler. ogün samast'ında onu destekleyenlerde azalarak biterler umarım.
--spoiler--
ogün samast değil insan öldüren herkesin düşmanı olmak lazım şu gerizekalı dünyada. allah'ın verdiği canı allah'tan başka kimse alamaz, herhangi bir katili savunmak cahillikten öte değildir...
--spoiler--

önceki entrylerde cevabı verilmiş..
Doğukan, fazla saçmalıyorsun. Yapma!

Hrant Dink, yurtsever bir ermeniydi. Birileri gibi cebini doldurmadı. Öldüğünde ayakkabısının altı delikti.

Ogün samast ise kandırılmış bir piç kurusuydu.
hrant dink'i biraz araştırın, biraz anlayın utanırsınız. bu kişi ermeni diye linç edildi ama nice milliyetçiden daha milliyetçi, anadolu için, türkiye için faydalı işler yapan. çok düzgün insandı. bu ülkenin öz evladı hrant dink'ti, ogün samastı kandıranlarsa onun hayatını ve gençliğini elinden aldılar, umarım bunu düşünüyordur.
ruhu şad olsun, makamı cennet , yetim geldi dünyaya yetim gitti güzel insan hrant.