nihayet 1 sene sonra tekrar ayak bastığı güzel ilimiz Samsun'da görüşebileceğimiz güzel yazarımız. Kendisiyle ankara yolunu tutup yılların arkadaşı olan freedeani ziyaret etmeyi çok istediğim ama maalesef gidemeyeceğim yazar. *
şu an samsunda bulunan ama ankara sözü da aldığım pek can pek kanka bi yazar.hayatımın 3 senesinin her gününü sürekli birlikte geçirdiğim ve daha olsa da asla bıkmayacağım kanka yazar.kurduğumuz ofensifree grubuna brutual vokal aradığımız bayandır kendisi.ayrıca hollanda yolları taştan sen çıkardın beni baştan yazarı.*****
yeni, ikinci nesil yazar. adettendir, hoşgelmiştir.
beni tehdit eden yazardır. başka kızlara bakarsam gözümü oyacakmış, artık namusumla oturayım bari yazarıdır. ama napiimm insanın içine xy kromozmu kaçınca oluyo böyle şeyler yazarı. ****
sevgililer günü kutlu olasıca edirne aşkım.
yok yahu öle biri deildir,özünde iyi bir insandır.muhabbeti de süperdir yani.o da bir 2 nesil uuserdır.pek de bi sevilir kendisi.
kankamın kankası benimde kankamdır kankası .
kankam lan bu yazarı. yılların kankası hatta..
(bkz: ofansif)
hiç bişey yapmak istemeyen yazarmı artık her neyse *
keşke yine liseye dönsek de okul bitcek diye şafak yapsak sonra bi baksak ki lise bitmiş, öss sonuçları gelmiş..sonra bi daha baksak ki kankalar istediklerinin tezatına düşmüş olsa , sonra bi daha baksak yıllar kalmış olsa arkamızda, sonraa..sonra o sonralar hiç bitmese de hep aklıma geldiğimde göğsümü kabartan bi tanecik canımın içi kankam hep kalsa benimle..hep hayatımda olsa..
imza:kankan ve roman havası oynayan köpeği.. *
ha bi de hakkaten çok seviyorum len ben bunu...
gecenin bi körü avatarımı görüp "kankaaaa kalk bişiler yapalım" diyen en bi canım insan evladı..pek severim, çok severim ha bi de yiirrrimm..
yumurta dayanmadan hiç bişiy yapmayan,son dakikalar insanı.
aylar sonra kendisini online listesinde görünce şaşırdığım , hani ankaraya geliyodun ama ama olmaz ki yazarı.
saldırgan,agresif anlamına gelen kelime,aynı zamanda benim nickim.aslında ii biriyim ben,nicki alırkenki ruh halim böleydi*
(bkz: kendi hakkında entry girmek)