bugün

90'larda sürekli giydiğim, şimdilerde ise yeniden moda olan ve erkeklerde tişört üzerine giyildiğinde de hoş duran gömlek.
grunge üniformasıdır, fazla göz yorar ama sevilir. candır, kandır 90 larda ben çocukkene her köşebaşında satılırken şu sıralar bulması eziyettir.
kıllı gibi bişey çıbıldak vücuda giyilirse huylandırır.
özellikle tişört üstüne giyen erkeklere fazla yakışan gömlektir.
modası hiç geçmeyecek olandır.
çocukken üzerimden çıkarmamak için ağladığım gömlektir. *
küçükken annemin çıplak vücuda giydirmesinden dolayı o zamanlar nefret ettiğim gömlek çeşiti.
90 lı yılların favori gömleğidir.
kareli ise işte bu olur.(#9721256)
grunge 'ın vazgeçilmezidir.
giyilir efendim. cep telefonu kılıfı da takılıysa kot pantolonun kenarına işte o adamdan zarar gelmez.
mühendis olduğunu belli eden gömlek tipidir.
genç erkeklerde gayet de çekici durmaktadır. *
cok sıcak tutan, altına da bol kot ya da kadife pantolon giyilebilecek kış ve bahar kıyafetidir. yani öyleydi. modacılar 90'lı yılları hortlatırken oduncu gömleğini nasıl kaçırdılar bilmem. o dönemin amerikan gençlik filmlerinde de bolca görülebilir.
edit: görsel
günümüzde 50 tl'den aşağı bulamadığım gömlektir. şahsımda malesef sadece 2 tane bulunmaktadır. grunge üniforması mottosunu tekrarlamakta yarar görüyorum.
eskiye özlem mottosu ile bir ara hortlatilmaya calisilsa da asla 90'lar ortasi popülerligini yakalayamamis olan gömlek cinsi. dügmeleri iliklemeden giymek gerekir, cogu amele bunu bilmezdi.
devamlı giydiğim giymeyede devam edeceğim gömlek. bu gömleği bana özendiren in flames solisti anders friden dir. yani bu kadarmı yakışır birine arkadaş. ha banada yakışıyor yani öyle diyorlar. bu gömleğin modasının geçeceğini pek sanmıyorum. bu bayrağı sonuna kadar taşıyacağım en iyi şekilde temsil edeceğim sizleri oduncu kardeşlerim.
(bkz: abartmak)
içine soluk siyah ya da gri, bi ihtimal bordo tshirt giyildiğinde erkeğe çok yakışan gömlek. *
bruno mars'ın the lazy song adlı parçasının klibinde giydiği gömlek.
Hala giyen adamlar mevcuttur.
kışın sıcak tutar, severiz kendilerini.
"amcam: lan şu modayı hiç anlamıyom, şimdi de sofra bezi moda olmuş" tarzı yorum gelebilecek gömlek modeli.
erkeklere en yakıştırdığım gömlek modelidir,hiç eskimez,modası geçtiğinde dolabınızda en fazla 5 sene bekletin,yine trend olur,severek giyersiniz.
kardeşi depresyon hırkasıdır. eğer bunları giyip uslu bir grunger olursanız kurt cobain ve layne staley'i rüyanızda görebilirsiniz.
kadına da erkeğe de çok yakışan seksi bir gömlek.

not: sen giyme ulan ayı.