bugün

birbirlerine hocam diye seslenen genç erkek ve genç kızlar topluluğu.
şüphesiz, odtülü deli erkek arkadaşım gelecek. nesiller boyu ayakta kalmayı becerdi yine erkek arkadaş. bilkent mezunlu bir odtülü o. ben söyliyim, ağır manyak ve çevresine boş gözlerle bakan kitleler onlar. şöyle bir oturur, yakınında ve bütününde ne var gözlemler, " ne bu? insanlar ne basit uğraşlar ediniyor,kaç ekmek alınacağı ne kadar mühim, al işte!? " diye ayıplar, geniş sorunsallar, psikolojik baskılar yaratır kendine. buna karşın çevresine tek söz etmez. o bile lüzumsuzdur. daha okunacak çok kitap, teknik görülecek fazla düşünce vardır. ve bir gün boşluğa kapılır... bir şey daha, dinlemeye bayılırsın onu biraz içinde elde edemediğin odtü ruhu varsa. içinde -ah gerçekten! ler uçuşur. hey gidi koca zihnim. özlüyorum la seni
Devrim .
Lisede üniversite gezisine götürüldüğümüzde çimlerde oturan bonus kafa, gözlüklü çocukların "gelmeyin, sakın burayı yazmayın, göründüğü gibi değil burası" diyerek bizi korkutmaları. Tüm erkekler kıvırcık saçlı ve gözlüklüydü amk.
hüseyin inan
Nedense Mehmet Pişkin geliyor aklıma.
okumuş eşekler. eşek olmuş adamlar.
anarşikler yuvası.*
Onun seni geleceğinde dahi görmeyişi ve tekerrürlü senaryo.
görsel
budur.
Kötü niyetlilerin hedefi olan köklü kurum.

Eskitilemeyen marka.
Komünist leninist yıkan kiran döken ve ateist kafa yapısına sahip olduklari görüşüne katılmıyorum sadece bu tiplerin sesi çok çıkıyor zamanla kesilecek.
(bkz: devrim stadyumu)
Boşuna geçen bir yılım, kaybım.
Gündoğdu marşı.
Bos isler pesinde kosan ogrenci toplulugu geliyor. Ogrencilik yapmayan ogrencilik grubu.
doğuda silah zoruyla alınan sorularla tam puan çekip odtüye gelen götveren pkk'lı geliyor aklıma. Bu gözler neler gördü neler. Şimdi analarını sikiyorlar o ayrı mesele.
Kendi hakkıylada kazanan kısıma şöyle seslenmek istiyorum kendinizi bir bok sanmayın bir zaman sonra odtü'den mezun diyince iş bulamayacaksınız çünkü kimse terörist kılıklı hayvanlara iş vermeyecek.
bazı organları yanmış insanların kendi annelerini tanıttıkları başlık.

haydaa. krdş başlık odtü denince akla gelenler. hatırlatayım yani..

görsel
Tirbuşon.
Ingilizce ogretmenim. Yok odtu sole yok odtu bole yok devrim stadi yok bilmem ne. Artik dayanamadim ve kadina bu kadar seviyorsunuz oraya gitseydiniz dedim. Kivirdi tabi.
ezik ve kültürsüz bireyler..
devrim stadı, mühendislik , orman ve odtü dolmuşu.
Komünistlik.
biz odtüyü kazandık biz çok zekiyiz biz farklı olmalıyız hadi namussuz vatan haini olalım.
hunharca seks seks seks.