bugün

babadan başka hiçbir adamda kolay kolay bulunamayacak olan güven duygusudur.
babadan sonra bir adamda o güveni bulursanız aşık olmuşsunuzdur sakın bırakmayın onu.
bir süre sonra gider.. ve olanlar olur size.
eşimin elimi tutup karşıdan karşıya geçerken bana güvenerek sağa sola bakmadan geçmesidir.
anne, baba, abi dışında kim olursa olsun, bitecek olan inançtır.
bir tek annem olsun bana bir şey olmaz
Anne ve babadan baska kimseye bu guven duyulmaz gibime geliyor.
'O' ortadan kaybolduğu anda gerçek yalnızlığı tüm samimiyetinizle göreceğiniz 'sözde' güvendir.
bu tanıma uyan iki insan vardır. birincisi ve en önemlisi babadır.

babanız yanınızdaysa bir şekilde boka batmaktan yırtarsınız. ne yapar eder o halleder. en basit örnek: otobüs bileti bulamazsınız okula gidemeyeceksinizdir. babanız allem eder adam bulur bir şeyler yapar o bileti bulur.

ikincisi ise sevgili ya da kocadır. adam gibi adamsa o varken size hiçbir şey olmaz. gerekirse kendi gövdesini ortaya koyar ama sevdiğine zarar verdirtmez.
anne ve babanın verdiği güven duygusudur.
annenin kucağında iken gelen güvendir.
sanki dünya yıkılsa siz oradayken size bir şey olmazmış gibi..
bazen minyon tipine rağmen kocaman sevgisi ile bir erkeğin verdiği güvendir sevdiceğine. ne mutlu o ikisine biz çıkalım hilton kat 32'ye.*
abim varken bana hicbi sey olmaz güveni.
etrafında ki insanların seni koruduğunu bilmekten daha güzel olan şey etrafında ki insanları senin koruduğunu bilmektir ve bu hayatta tattigim en güzel seylerden biri.
olmaması gereken güvendir. hatta buna güven değil bağımlılık denir. bunun yerine kendine güvenmeli insan en doğru yer olarak. çünkü insanın güvendiği dağlara öyle çok kar yağıyor ki bu devirde şaşırmaktan yoruluyorsun.