bugün

Oturdum izliyorum.

Yemişim vizeleri.
Yarışmacıları karşılayan hatun için izliyorum. Şarkıyı uzun tutana, muhabbeti uzatan jüriye de sövüyorum, beni o güzellikten mahrum ettikleri için.
ülkenin alt sınıfının eğlence kanalı.
bütün yarışmacılarının müziğe okul korosunda başladığı yarışma. ahahaha ulan blok flütle yılan hikayesi çalan küçükken okul korosundaydım diyor. ne çok koro varmış aq ülkede.
ülkenin içinde bulunduğu durumu göstermeyen insanları hipnozlayan tek program olması dışında pek bir şey yok.
jüriler arasında çok yapay bir dostluk var sanki?
Izleniyor mu ızleniyor efenim.
Bu mk programi her gün mü çıkıyor? Diger acun programlari gibi bunu da sevmiyorum. Bunu izlerken tv yi son sesine kadar açan mallari da uyarip durmaktan gına geldi.
bu yarışmaya katılan müzik öğretmenleri neden hep ' çocuklar hep okulda sesiniz güzel hocam katılın lütfen katılın ' yalanına sığınıyor? biz keriz miyiz aq kim o öğrenciler? bariz bi şekilde nasıl yırtarım bu hayattan, nasıl meşhur olurum tribinden katılıyorsunuz.

kocaman bir tıraşsınız yani.
işin ilginci müzik öğretmenlerinin bile katıldığı yarışma.

ulan zaten götunü yaya yaya 3 milyarı koyuyorsun cebine daha allahtan belanimi istiyorsun.

göte rahat batmasi bu olmasi gerek.

ben milli eğitim bakanı yerine olsam bu yarışmaya katılan öğretmenlerin hepsini görevden uzaktiririm...
şu an reklamda olan bir yarışma/show programı.

Nedense çoğu kişiye dönmüyorlar. önceden bu kadar değildi.
sikindirik bir yarışma. acun'un tüm yarışma programları başka ülkelerdekinden arak oluyor zaten.
siz hala acuna para kazandırın.

aferin koyunlar.
görsel

Çok güzeldi.
programin adinin o ses ingiltere olarak degismesi gerekiyor *
dönmeli yarışmacı seçme kısmını çok uzatıyorlar.. belli süreden sonra sıkıyor bir evvel elemeler başlasın artık.. bir de jüri hep aynı her sene hep aynı muhabbetler dönüyor.. yeni yüzler gelse keşke.. bir de şu hadisenin 15-16 yaşında bir şarkı yarışmasına katıldığını bilmeyen yoktur zati her sene 5-6 kere söylüyor baydı artık.
bir şarkı yarışmasıdır. iyi yarışmacıların hep kaçtığını düşünüyorum. sanırım tv deki ses kadar net olmuyor oradaki stüdyoda sesler.
nasıl olurda dönmezler dediğim çok yarışmacı oluyor belki de ben müzikten anlamıyorumdur.
Bıkmadınız şu sikindirik yarışmaları izlemekten.
izleyenlere iyi gözle bakmadığım yarışma.
finali

bir kürtçü
bir laz
bir repci (genelde tinerci bjkli tipli olur)
bir tanede zengin Tayfadan

yazin kenara .
ilk başlarda yıldız için izliyordum ama ı-ıh olmuyo.

Acun'un gevşek suratına ve her haliyle torpil döndüğü belli olan çakma programına yıldız için bile katlanamıyorum..

Affet beni apla...
yarışmada ki bir çok kişinin sesi hadise den güzel ama hadise jüri koltuğunda.
o ses polonya,
o ses nijerya,
o ses tayland,
o ses meksika,
o ses israil,
o ses peru,
o ses çin
o ses hindistan
o ses kuzey kore

o ses her yerde ! o ses kafanda, o ses içinde. anladın sen.

the voice' un yapıldığı ülkeler:
görsel
duelloları yapmaya gerek olmayan.
kafalarında belirlemişler kimi seçeceklerini. boşuna şarkı söyletiyorlar. duello dediğin şey o an kim iyi performans sergiliyorsa onun bir üst tura çıkmasıdır. ama gökhan dahil oradaki şarkıcıların duelloda baktığı şey eski performansları.
skandal.
Şimdi Oğulcan ve Berkan cevapsız soruları söyledi. Mükemmellerdi.
Meremin hakkını yediler lan kadın kusursuzdu gerçekten. O benjamin bi yerde patlayacak da hadi bakalım.