bugün

nesildaş yeni yazar. kısaca üç nick.

(bkz: hoş gelmiş)
nick küp.*hoşgeldin.
Nick olarak ne kullanacağını bilememiş yazar. "Nick ne olsa nick ne olsa nick nick nick " derken bunu bulmuş yazar. 3 x nick.
enerjik genç, taze kan, 5. nesil uuser. *
napolyon'un nick ile kafayı bozmuş olanı.
(bkz: welcome to the party)
ileri derecede manik depresif, şizofren ve feminist. oh yes çaylak bu entrye ayar mahiyetinde cevap veremeyecek. verse de boyunun ölçüsünü alır nasılsa.
arkadaşının msn listesindekilerle konuşup sonra da onların çok özel sırlarını ifşa eden yazar. önce dedim kendi kendime ' niye lan? neden şimdi benim msnde çok meşgul yazıp da paso makara yaptığımı alemin gözüne soktu? ' sonra anladım meseleyi; meğer ablam feministmiş. arkadaş ben de bela mıknatısı gibiyim, laf sokup duran o kadar adam yetmiyormuş gibi bir de erkek düşmanlarıyla uğraş*.

buradan seni uyarıyorum nick nick nick ; üzerime gelirsen çok ağır konuşurum. dokunma bana!
terbiyeli ( ! ), saygılı ( ! ), hanım hanımcık ( ! ) ,gerçekle şakayı süper ayırt edebilen ve benim gibi beyinsiz entryler girenlerle uğraşamayacak kadar önemli işleri olan yazar*. cern' deki deneye katılmakla meşgul, elleşmeyin. şahsıma bahşettiği güzel sıfatları aynen iade ederim. *övgü dolu sözlerine karşılığım yakın zamanda çok güvenilir bir kanaldan ulaşacaktır eline.
kendisi cern'li bilimkadınlarının başkanı olup , dünyanın en süpersonik murdivane yazarlarından. asabı bozuk hanımabla rolünü iyi yapıyor. yapmasın bence...
nick isterim de nick isterim diye serzenişte bulunmak için napolyon gibi üç kere nick deyip bunu kağıda yazma neticesi ile oluşan durum.**
hemen tüm sözlüklerde vardır birilerine bulaşıp celebrity olmaya çalışan tipler. dokuz yıllık sözlük yazarlığı geçmişimde çok gördüm böylelerini. bu gruba giren arkadaşlar kendi aralarında sınıflara ayrılırlar. bir kısmı küfürle, zeka seviyesi düşük laf sokma çabalarıyla bunu yaparken bir diğer grup ise gayet ince, nükteli, entelektüel birikim sahibi olduklarını gösteren tuğla gibi yazıları kafanıza geçiriverirler. ha, bir de - sözüm meclisten dışarı- ruh hastaları vardır. bir yazar başlığıma gelsin, hoşaf örneğinde gördüğümüz gibi edebi bir şekilde ayarı versin gitsin, canımı yesin. en fazla aramızda karşılıklı tatlı bir atışma geçer. ama karda düşüp de background' unu nasıl kırdığını bile düzgün bir anlatımla nakletmeyi bilmeyenler - af buyurun- yeaavşak vb. kelimelerle salyalarını saçmaya inatla devam ederlerse sinirlenirim. sözlükten ayrı kalmama adına susuyorum ve bu kişinin seviyesine inmiyorum.

eee, naber hafız? naaptın, mutlu musun? bak nick altın doldu taştı, popüler oldun yahu bir gecede! mirkelam gibisin mübarek, tavan yaptın. vallahi moderasyona şikayet ettiğim de, etmeye niyetim de yoktu ama görüyorum ki bu sözlüğe katabileceğin hiç bir şey yok. bundan gerisini bir üst merciiye havale ettim. zaten yazdığın entrydeki ' moderatör abileri ' ibaren çaylak olmana yeter de artar. hele o dadından yinmez özel mesajların yok mu?... bir de kurtlar vadisi falan demişsin, klavye delikanlılığıyla işimiz yoktur rabbime şükürler olsun.

çok cami duvarına işer gördüm seni genç!
polemik anlayışının, lise önlerinde kavga cıkaran hatun ağzıyla konuşmak oldugunu sezinledigim kişicik.

(bkz: tamam geçti sakin ol)
*
kafası güzel yazar. eprili bir entry'yi algılayamayarak saçmalamıştır kendisi. komik.
"ne yaptı sana bu genç hea! yazık değil mi bana? ben de yazarım! bak abiler ablalar yazıyor. hem.. hem benim neyim eksik!" *
zzzzrrrzzt
"rrrr nick nick nick sinirlenir! nick nick nick döveeer! hakaret eder! rrrr! rrrrr! " *
yazarı.

(bkz: hulk)*
megadeth'in paranoid cover'ında şarkının bitmesine rağmen çalmaya devam eden nick menza ya dave mustaine in bağırışı.
Çalışmaktan yorgun düştüğü bir günde bizleri kırmayıp aramıza katılmış değerli yazar. Yerli yerinde esprileriyle zekasına hayran olmamak elde değil.

acilen edit: yok hacı kız düşürme çalışmalarında değilim. sevgilisi var lan pazılı, adonisli... sanarsın greyder.
bir sene önce terkedilmiş yazar. atlatmışsa ne mutlu ona. darısı diğer terkedilenlerin başına. bir de hoşgelmiş.
5. nesil silik.