bugün

ingiliz atı. bileklerin maşallahı var, dik bilek, tam kumcu. izmir' de yaptı şovunu yine. dark child çok erken kesmiş olsa da rahat bir yarış kazandığı söylenebilir.
t.c. gençlik ve spor bakanlığının yeni çıkardığı telefon oyunu.

zevkli bir oyuna benziyor. introsu seslendirmeleri güzel olmuş.

tarihimizi dünyaya ve sanal dünyaya tanıtmak açısından güzel bir adım. umarım devamı da gelir.

edit: vay anasını be! ilk bölümü bile geçemedim. ben telefo da söşeyemedim 26 mayını, adamlar nzamanında nasıl döşedilerse helal olsun.
Milli duyguları kesinlikle kabartan bir oyun ona bir şey diyemem ancak, Oyunda ki fizik motoru yapay zeka yerlerde sürünüyor düşmanla dip dibe geliyoruz o beni ben onu vuramıyorum oyunu biraz zor yapalım demişler bokunu çıkarmışlar bir zaman sonra bölümler çekilmiyor neyse yinede siz oynayın.
Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından android ve ios sürümleri çıkmış olan oyundur. 6 bölümden oluşmakta olup bazı bölümleri hayli zordur. Eğer amaç gençlere Çanakkale ruhunu vermekse oyun amacına ulaşmış mıdır bilinmez fakat vakit geçirmek için güzeldir.
son fragman

gençlik ve spor bakanlığı tarafından yayımlanmış olan
ve 2018 yılında büyük güncelleme almış oyun.
gerçekleri söylemek gerekirse, gerçekten çok büyük bir potansiyele sahip oyun.

geliştirseler ülkeye döviz girişi bile sağlar aslında...
fakat biz bunları kullanamadığımız / kullanmadığımız için ortalama bir oyun olarak kalacaktır...
bakalım belki yeni güncelleme falan gelir de, zannetmiyorum.
seyit Onbaşı'nın adeta atom bombası atması da çok iyidir. *

kontroller: berbat ötesi, cümle yazmaya bile gerek yok. hele uçak kontroller, öğh* yazsam yeter.

oynayış: oynayışı güzel ve eğlenceli. bazı yerlerde sinir de etse eğlendirmektedir.

sesler ve grafikler: bası kısımlar hariç kaliteli olduğu söylenilebilir. * *

play store sayfası
app store sayfası