bugün

(bkz: banu güven)in chp den milletvekili adayı gösterilme zamanı gelmiş demektir.
dünyada bir çok anlam verilemeyen olaylardan biridir. bir hükümet bunu neden yapar ki? karşıt düşünceyi susturmak, kendini bitirmektir aslında. şeffaf olmayan bir basın, şeffaf olmayan bir ülke de yaşamak... bir de sosyal devlet olduğunu iddia edenler var yaa* sanki olanları insanlar görmüyor da tersi sözler sarfederek insanları kandırdıklarını sanıyorlar.

her baskı, arkasından daha büyük bir tepki oluşturur.
doğrudur. bu akepe zihniyeti sadece ntv değil, habertürk, cnn, sky, fox ve hatta ulusal kanala dahi baskı yapmaktadır. yaptığı baskıda önce telefonla uyarı gelir sonrasında akepe gizli örgütü tarafından şantaj ve tehditlerde bulunulur. son seçimlerde de gene bu gizli örgüt tarafından tehditle insanlara oy kullandırılmıştır. korku imparatorluğu kurulmuştur ve bu ortamda yönetim istifaya çağrılmalıdır. ayrıca irtica kapıdadır. ekonomimizde çok hızlı bir biçimde çöküyordur. akepe yöneticileri siyonisttir. türkiye artık amerikanın uşağı haline gelmiştir. * * *
hakikat ayrıntılarda gizlidir.

serzeniş editi: seri eksi veren kardeşlerimizi yıldızlara davet ediyorum. ulan bende akp liyim be!
madem özüne bu kadar bağlılar, bağımsız medyayı tercih etsinler, sonuçta senin patronunun holding sahibi olduğunu bilerek bu kanalda çalışmaya başlıyorsun, sonra da şikayet ediyorsun. bağımsız medyanın imkansızlıklarını / imkanlarını beğenmeyip bağlı kuruluşlarda rahat etmek / iyi para almakla olmuyor bu işler.
(bkz: artık her yerdeler)
ileri akp demokrasisinin gereğidir. "basın" sözcüğünü "basmak"tan türetip "baskı" olarak akgılamıştır akp. yani basının baskı yapılması gereken bir şey olduğunu sanıyorlar. yanlış anlamışlar sadece efenim.
can dündarın ayrılmasıyla tavan yapmış durumdur. artık ülkeden bi haber olacağız. adım adım çine benziyoruz. izleyecek kanal kalmadı amk.
ileri demokrasi gerçekten bu mu lan.
uğursuz dündar ı da bi elden geçirse ne güzel olur.yok ama hep tadını damağımızda bırakıyor.
(bkz: ntv akp a ş)
amerikan hizmetinde olduğundan dolayı yapmaya mecbur olduğu görevdir.
zaten hepsi amerikaya çalışmıyor mu: cnn, ntv, akp, pkk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar