bugün

güzel araştırma güzel tespit lakin bu arkadaşlardan nick the chopper'i bilirim sadece, ve söyleyeceğim tek şey adam 40 küsür yaşında amk. işi gücü yok çoluk çocukla ''bu bana küfür etti bu bana hakaret etti hadi şunu ibneliğine çaylak yapalım'' tadında ortalıkta koşacak bir adam olduğunu sanmıyorum.

az çok biradetbeyefendi ilede muhabbetim var. o da böyle sik sük işlerle uğraşmaz gibime geliyor. ha bunlar örgütlenip çete olursa en fazla meme resmi çizer birbirlerine top derler. iyi adamlar, sıkıntı yok yani çok takılmayalım...
--spoiler--
uğur mumcu
-ışıkların içinde uyuması gereken aydınımızdı. * *
--spoiler--
ergenekon iddianamesi gibi haklarında iddialar yazılan üçlü...

uludağ sözlük'ü bölmek, inci sözlük'ten gelmek, kadrolaşma, tp sözlük...

baya abartılmış iddialar. bu nik to çapırs , işine bakar anca. zaten tp sözlükteki yazarların hepside öyle kanka değildi. öyle olsa sözlük güme gitmezdi...

tamam ntc'nin bir çok kankası var sözlükte ama adam altı üstü yetkili. kalkıp ne yapabilir ki, en fazla. mod değil bir şey değil. kaldı ki en ufak bir haksızlıkta anında ifşaya, isyana başlıyor yazarlar.

o değilde, ne diye yetkili olduysa artık. boş yere angarya. *
bide hiçbir sözlükte bizim ki kadar iç savaş yok yahu, ne güzel böyle brezilya dizisi gibin...
öncelikle tarihçi76 ve protest ağbilerin sözlüğünden hayır gelir durumudur.
Bir nevi "kötü adamın yaptığı iyi adamlar listesi."
tp sözlükte üyeliğim olmadığı halde, benim de ismimi yazmış olan dingil beyanatı.

efendim işin gücün yok bıkmadın şu tp sözlük, apo propagandası vs. gibi şeyler ile milleti suçlamaya.
hayır amacın nedir, ne olmasını bekliyorsun!
allah'ını seven üzerime toprak atsın.

güzel kardeşim senin yaptığın tespitin içine sıçarım ben. ulan düne kadar sana nickaltından yazdığım bir yazı yüzünden 7 gün çaylak oldum ben. sen neyin kafasını yaşıyorsun birader?

harbi ne içiyorsan uçmuşsun. bahsettiğin adamların hepsi sözlüğün değerleri yazarları. senin gibi oraya buraya sıçan veletlerden değil.
--ayhan çarkın mod on--
Kesinlikle içeride kurulan kumpasa ortak olmuş yazarlardır. bende bu kumpasın içerisindeyim şahsen tanık olduğum olayları anlatsam uludağ sözlük kapatılır!
--ayhan çarkın mod of--

Mualla Bilisiz devrim mahkemesine verdiğim ifade tutanağının bir kısmı...

Devrim Mahkemesi Yürütme Konsey Önderi Mualla Bilisiz Sordu. *
protest sanayicinin asıl kimliği? Kimdir bu adam?

mutlubaykus: Zall'ın 1 numaralı adamlarından. Sözlük içerisindeki tetikçisi. Sözlükte başka bir isimle mod olarak görev yapıyor. O isimle entry girmiyor çok nadir arada sırada giriyor. Reklam gelirlerinden para alıyor. Bu para eskiden %35 'di sonra zall ile tartıştılar. zall bunu %20 ye indirdi. Protest buna karşılık kontra olarak tp ekibini kurdu. Bende bu kontra da görev aldım. Çok fazla kişiyi infaz ettik. şimdi pişmanım.

Mualla: senin bizzat gerçekleştirdiğin infazlar? çaylak yaptığın yazarlar? sildirdiklerin?

Mutlubaykus: 03.01.2013 tarihinde S...Y... isimli yazarı ben infaz ettirdim. aslında Emir yukarıdan geldi tabi ama benim isteğimle oldu. * * Onun haricinde çok var ancak koruma verilmediği sürece bunları anlatamam.

Mualla: devrim mahkemesinin gazabından hiçbiriniz kaçamayacaksınız! anlatacaksınız hepiniz tek tek halka hesap vereceksiniz! Peki ya tarihçi76... onun kimliği nedir?

Mutlubaykus: Onun yüzünü hiç görmedim. Ancak salca olduğu söyleniyordu. yani duymuştum. Birkaç yerde adı geçmişti yani. Askerden dönünce sözlük üzerindeki yetkileri eski tesiri kalmadı... konseyde yerini daha sağlamlaştırmak için tp de truva yaptı. Protest ile sıkı-fıkı olmasının asıl nedeni o yani. Birde bu çok acımasız ben özellikle biliyorum çok fazla infaz emri verdiğini.

Mualla: Peki bu NTC ne ayak? Onun kontra olmasının sebebi nedir? Kimlerle ilişkili?

Mutlubakus: Asıl konseyin başındaki adam o zaten. Hep espiyonaj bunun işi... içeriye bir sürü adam soktu, bizi asıl parçalayan baron bu. Zall ın arkasındaki gerçek güç bu adam. Ben kendisi ile bir defa aynı ortamda bulundum. Ancak yüzünü göstermez hep gözlük takar. eski model arabalara takıntılıdır. durumu çok iyidir. Uludağ'da yetki olayı tam anlamıyla düzmece, hedef saptırmak için yapılmış bir kumpas. Başında dediğim gibi nick the chopper espiyonaj işinde ustadır. Çok adamı var saymakla bitmez. Bana da teklif etti benim adıma çalış dedi ancak kabul etmedim. Vicdanen rahatsızım çok fazla infaz yapıldı. Hesabı sorulsun diye konuşuyorum. siz kontrespiyonaj yapabilesiniz diye yani.

Mualla: Neyse sorgu devam edecek hepsi hakkında anlatacaksın bildiklerini şimdi dinlen bende dinleneyim... Devrim mahkemesinden kimse kaçamaz! Hesap verecekler sende vereceksin!
(bkz: adam paranoyak çıktı rıza baba)
tren vagonlarından üçü. *
altı üstü sözlük olduğu halde baya ciddiye alanların çıktığını gösteren listedir. Milletvekili gibiyim dokunulmazim lan ben demiyorum liste diyor. Hatta zall benim amk.
nt dükkanlarında sex yapıp üstüne lahmacun yiyen ve rockn roll eşliğinde tepinen beyefendilerdir.

o değil de, beni de alın lan aranıza. listeyi nickimi bulma umuduyla otuz iki kez okudum. lahmacun, rockn roll sevmem ama sexte iyiyimdir.
Bir tek ntc Amcamı tanıdığım versus. O yuzden o alır.

Biradet'in egosundan illallah gelir.

Sex'i hic tanimiyorum bile.

Hayirlisi.

3unun de recmi vacip tabi

Edit: versus değilmiş lan bilisiz yine bir seyler sacmalamis. O halde bilisizin recmi vacip.