1. 1.
  harddisk partitionlarını gölgeleyen eşsiz program. program sayesinde daha önce yedeklediğiniz üstün performanslı windowsunuzu 2 dakika gibi bir sürede tekrar geri getirerek teknolojiye bir kez daha aşık olursunuz
  1 ... cell-im
 2. 2.
  dizüstü bilgisayarda disket girişi olmadığından kullanamadığım nane, bilmesem salağım diyeceğim derece. lan tamam cd'den boot et diyebilirsiniz ama laptopun boot menüsünde cd bişeler yazıyor entriyorum ona açılıyo windows, ilk ghost image'ını yapan adam da yok ki entrafta...

  işin kısacası help pliiiz
  ... venividivici
 3. 3.
  format atmaya gerek kalmadan bilgisayarınızın çalışan en iyi durumunu yedeklediğiniz sistemi tekrar kullanabilmenin kısa yoludur. sevilesi program. iyi ki varsın norton ghost. ayrıca en iyi sürümü 14.0 dili ingilizce olan sürümüdür.
  ... sidelock
 4. 4.
  harddiske başka bir harddiski tam anlamıyla kopyalama veya bir partitionun içindekileri başka bir partition ile eşitlemeyi sağlayan yedekleme programı. dos ortamında çalışır. 98 açılış disketi veya cd'si gerekir. başlangıcı cd'den açmak için bilgisayarı cd-rom desteği ile başlat veya cd-rom desteği olmadan başlat seçeneklerinden biri seçmelidir. ama önce boot sektörü olarak cd-rom seçilmelidir.

  edit: ayrıca bir harddisk veya partitionu bir dosya olarak harddiskte veya cd'ye çekerek yedekleyebilirsiniz. ntfs partitionların görülmesini sağlayan yeni versiyonları vardır.
  ... rush
 5. 5.
  49 usd absıp corporate edition alınır.

  sonra şirkette var olan bütün bilgisayarların hepsi yenilenir. yeni aldığın 42 bilgisayarın hepsinin tüm hardwareları aynı olduğu için, bir tanesine windows kurulur antivirus kurulur office kurulur updateler yapılır firewall ipcop ne varsa ayarlanır. üzerine image alınır norton ghost ile. arkasından da bu image network üzerinden tüm bilgisayarlara aynı anda mount edilip kurulur. yaklaşık 15 dakika sonra 42 bilgisayarlık bir active directory run edilir.
  -1 ... jackskellington
 6. 6.
  elinizde düşük kapasiteli flash bellek varsa ona kurabilirsiniz.
  boyutu 4 mb falan.

  norton ghost
  ... jimmy tudeski