bugün

Meja ile nevada buraya gelsin diğerleri çöp zaten.
Anlayamadığım sözlük.

Artısı olarak şunu söyleyebilirim, insanlar (henüz yeni olduğu için de olabilir ) samimi.

Fakat çok eksisi var.
Örneğin sayfaya girdiğinizde gündem değil, eski başlıklar çıkıyor her seferinde "noluyo lan!?" Oluyorsunuz.
Bir de yıllardır Uludağ sözlük, ekşi sözlükten alıştığımız üzere, kimse fotoğraf falan paylaşmaz sözlükte.
Burada herkes dk başı kendini atıyor. Tam anlayamadım.

Yaşlandık mı ne?
lümpen modlardan birine; "işini yap uzatma, sana hesap verecek değilim, rolünü büyütüyosun" dedim diye hesabımı hiçbir açıklama yapmadan kapattılar. gülümsedim ve memelerimi sıkarak yaşadığım gururu gözyaşlarıyla ıslattığım günlüğüme yazdım. ıyy. ne büyük korkular bunlar ya.
2023 mart ayında 2 yıl olacak tam. yazmaya devam ediyorum.
Aykolik'in orada bir hesabı var sanırım. Bez bebek ne yazsa oyluyor ve favlıyor. Bez de onu Bahattin zannediyor. Favı eksi zannediyormuş da ondan favlıyormuş falan...
ne güzel. sakın gençlerin rahatını ve huzurunu bozmayın, mutlu mutlu yazsınlar orada...
özel mesajla küfretmenin serbest olduğu sözlük.
daha iyisi var (bkz: karga sözlük)

5 entry girerek yazar olabiliyorsunuz.
uludağ sözlük'ün verdiğinden daha fazla teklif ettiler ama gitmedim...
evet mesaj şikayeti yok.
neyse ipini kendim çektim.
Kendi nickinizi değiştiremiyorsunuz moderatörler ile iletişime geçip öyle hallediyorsunuz.
Fikrim değişmedi.
bazı arkadaşlar sözlüklerin belleğini doldurdu. silik olup yeni nik almaktan.
bence böyle üyelere tc üzerinden ban atılmalı.
aşırı kuralcı bir sözlük. öyle ki küfür ve cinsellik yasak, belli bir sayıda tanım (entry) sildikten sonra "seri tanım silmek sözlüğe zarar vermektedir" hatası veriyor, bir başlığa günde 1 tanım girilebiyor, hesap kapatma yok, belli bir sayının üzerinde oylama yapılamıyor, moderasyon daha ilgili vs. ama o nezih ortamının sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum.
Sözlük te ki kimi yazarların ikinci adresiymiş. Uludag sözlüğü orayla aldatmış diyorlar..
bez bebek nana adlı botu gördükten sonra yazarlığı bıraktım.

sürekli spam ve flood yapıyordu.

herkesi sözlükten soğuttu.
Hiç alışamadım. Tasarımı çok farklı geldi.
üStelik hiç misafirperver değiller.
yeni ırkıdışlır edindim.
dursun kenarda lazım olur.
çok tatlı bir yer.
Hepimiz oradaydık, ne var bunda? Ama hepimiz Uludağ'ı kötülemedik işte.
Kendini ekşide sanan insanlarla dolu sözlük. Yazarlarının yarısından çoğu zaten buradan oraya gitmiş bizi dışlıyorlar hahaha. Bir de çocuk gibi Uludağ sözlük başlıkları akıştan kaldırılıyor.

Sanki günde 100 kişi hesap açılıyor da çaylaklıktan çıkmak 1 hafta sürebilirmiş hahaha.
A.m.na kodumun 3-5 çapulcusu toplanmış kendi kendine yazıyor.
çok fazla bir sempatisi yok yazarlığım var ama yazmışlığım çok yok.
Hepimiz orada değildik bsue, öyle bir şey yok bir kere. Siz oradaydınız.
1,5 - 2 yıl önce oraya yazdığım her bir harften dolayı şu anda pişmanım.

Boktan sözlük, girmeyeli çok oldu ama kitlesinin değiştiğini sanmıyorum.
Artık benim de kaydolduğumdur. Aynı nickle. Takipe takip atılır.