bugün

Bir dönem Ailemizin evcil hayvanı gibi itibar gören tipsiz ama dayanıklı, sadık ve fazla akıllı olmayan efsanevi telefon modelinin yeniden üretilmesiyle gerçekleşecektir.

--spoiler--
ABD Teknoloji internet sitesi Venture Beat yazarlarından Evan Blass'ın makalesine göre, Finlandiyalı teknoloji firması Nokia'nın ilk kez 2000 yılında piyasaya sürdüğü 3310 modeli yeniden satışa çıkarılacak.

Blass, firmanın ispanya'nın Barselona kentinde düzenlenecek Mobile World Congress 2017'de (MWC) tanıtacağı bu modeli yeniden piyasaya süreceğini, 3310'un modern versiyonunun önce Avrupa'da 59 avro gibi bir fiyatla satışa sunulmasının planladığını aktardı.
--spoiler--

http://www.bloomberght.co...-3310-modeli-geri-donuyor
merakla bekliyorum.içinde"yılan " oyunuda olsun.
şerefsizim çok mutlu etmiş bir dönüştür..

hatta günlük kullanıma bile alırım o derece..
Cartel in dönüşü gibi anlamsızdır.
*#06# *0000*# gibi bir ton kodu denediğimizde, çıkan sonuçlarla zamanında atomu parçalamış kadar mutlu olan bir nesildik.

Muhakkak bu tarz ( imei öğrenme hariç ) windows 95 paskalya yumurtası tarzında gizli kapalı öğeler olsun dediğim.

Tanım; Geleceğe Dönüş
bu teknoloji çağında gerkesizdir.
Bu vakitten sonra anca Çay bardağına tabak olur efenim.
Bekliyorum sabırsızlıkla. Almayı düşünüyorum; bir tane bulunsun elimin altında belki ikinci hattımı takarım yeni 3310'a.
Telefonla fotoğraf çekmem, internet ile işim olmaz diyenler için harika haberdir.
asla. eski tadı vermeyecek olandır. eski , içinde barındırdığı anıları, tanıklık ettiği güzel hatıraları ile var olur; onu yeniden dizayn ederek modernize haliyle piyasaya sürmek anlamsız olur.
sen şimdi kalk sıfır km bir 3310 edinsen ne olacak. o, çocukluk&gençlik zamanlarında güzeldi ve o hatıralar arasında anlamı olur ancak.
misal maymunlu lcw sweetleri eskiden bombaydı, aradan nice zaman geçti tekrar bir seri yapıldı ama o tadı vermedi, neden çünkü o zamanlar her şey daha az kirlenmiş, daha sahici idi şimdi ise sadece gereksinim, hatıra biriktirmekten aciz insanların çul çaputu..
Dedelerimiz ve ninelerimiz için harika bi dönüştür. Büyük hizmet. Çünkü çoğu uyum sağlayamadı akıllı telefonlara. Gençlerin ilgisini çekmeyecektir muhtemelen.
Sadece telefon görüşmesi yapacaklar için ideal bir ürün. Belli bir yaş üstü ve akıllı telefon kullanımının yasak olduğu yerlerde iş görür. Sırf eskiyi yad etmek için alacak insanlar var.