1. 1.
  Birbirlerine link veren sitelerin ilişkilerini belirten rel* tagının kabul ettiği bir parametrelerden biridir. nofollow olması link veren siteden arama motorlarınını diğer siteyi takip etmeyeceğini belirtir.

  <a href="http://www.uludagsozluk.com/"; target="_blank" rel="nofollow">
  1 ... dirty sanchez
 2. 2.
  google pagerank değerinizi yüksek tutmak istiyorsanız sitenizden vereceğiniz linklere muhakkak eklemeniz gereken kod parçacıkları. Eğer başka siteler size link veriyorsa bu kod olmadan size link vermeleri daha lehinizedir.
  ... nvr32
 3. 3.
  Google tarafından geliştirilmiş link aktarım şeklini belirten değişkendir. Sürekli gelişmekte ve değişmekte olan Google algoritmaları nedeniyle Nofollow değeri de zaman içerisinde değişmiştir.

  Sayfanızda bulunan puanın link verdiğiniz bir başka sayfaya aktarılmasını engeller. Bu sayede sayfanızın gücünü korumuş olursunuz. Vikipedi gibi yüksek PR değerine sahip siteler PR değerlerini korumak için site dışına bağlantılarda nofollow etiketini kullanır. Bu linkler arama motorları tarafından göz ardı edilir, backlink olarak dikkate alınmaz. Google çeşitli durumlar için nofollow etiketi kullanımını tavsiye eder.
  1 ... architectus
 4. 4.
  sitenizden link çıkarken çıktıgınız linke kefil olmak istemiyorsanız kullanmanız gereken kod.

  rel="nofollow">

  bak kardeşim ben buna link çıkıyorum ama yani eminde değilim, takip etme, bi sakatlık çıkarsa benden değil kodudur.
  1 -1 ... hadi cay koy don ritchie