bugün

metrolardaki bütün reklam panolarını işgal etmiş üniversitemsi.
yaptığı yatırımlarla adından sıkça bahsettiren üniversite. şuanda ticarethane niyetine kullanılsada 10 yıl sonra Türkiye'nin en iyi özel üniversiteler sıralamasında yer alacaktır.
gerçekten haddinden fazla abartılarak reklamı yapılan üniversite.
buraya gidenler neyini kafasını yaşıyor cidden merak ediyorum. başta herkesi kabul edip okullarına alan, daha sonra bilerek zor zor sınavlar yapıp öğrencilerin tek tek dökülmesini sağlayan sözde üniversite. buraya gideceğime hiç üniversite okumamayı tercih ederim açıkçası.
%75 burs için nefes almanın yeteceği üniversite.
bayrampaşa semti sınırları içerisinde olmasına rağmen nişantaşı üniversitesi olan üniversite. ülkede ne doğru ki.
sürekli içi boş seminerler veren bir akademisyenin rektörlüğünde işleyen bir istanbul üniversitesi.
özel üniversiteler içinde fiyat olarak benzerlerine göre makul yüksek lisans eğitimi sunan üniversite. Lakin bunu örgün ve hafta içi olarak sunuyor.
Önünden geçene %75 burs veren üniversitemsi.
görsel
hali hazırda havacılık yönetimi bölümünü okuduğum üniversitem.
(bkz: havacılık yönetimi) ve (bkz: sivil havacılık)

havacılık merakınız varsa ve vakıf üniversitesi tercih etme durumundaysanız Nişantaşı üniversitesini kesinlikle öneririm.
mesleki deneyimi bayağı üst düzeyde, dhmi ve havelsan ile ortak tatbikatları bayağı etkili.

istanbul yeni havalimanı hava trafik kontrol kulesi ile birebir ayrı simülatöre sahibiz.
burs almayanın başına kampüste tatsız olaylar geldiği üniversitedir.

sokakta stand açıp burs dağıtıyorlar çünkü.
gaziosmapaşa dadır.

ismine aldanıp nişantaşı falan tribe girmeyin.

o niyetle kaydolan çoook delikanlı house cafe de takılma umuduyla gelip mescid-i selam tramwayında telef oldu.
gaziosmanpaşada falan değil, bildiğin maslak 1453 içerisindedir.

maslak evimiz neotech yuvamız.
gastronomi bölümü met edildiği kadar iyi mi ?
bilgisi olanlar bir yazsın be
pek tercih edilmemesi gereken üniversite.
sabah sabah sol framde karşıma çıkmış üniversitem, hey gidin ne anılarım var sende neotech.
Sa dediğinizde, as+%50 burs diyen üniversitedir.
derdi eğitim görmek olan, yani okumak isteyen bir öğrenciye gerekli eğitimi verir.hocalarını googlelatın, bir çoğu alanında ciddi başarılara sahiptir.

züppeleri de çoktur, bu da doğru ama hangi vakıf üniversitesinde yokki
vakıfa gidilecekse tercih edilebilir, eğitimi fena değil.
ama imkan varsa devlete gidin.
üniversite okumayan zengin gerizekalı kalmasın okulu.
Nişantaşının odtü' sü.
Şaka la şaka.
Nişantaşılılar da itü, boğaziçi, odtüye nasıl kapaklanırım diyerek dökülüyor mangırları.
Kasaptan alınan diploma. Burayı yazmaktansa hiç üni okumam daha iyi. Orada okuyor olsam orada okuduğumu herkesten saklardım sanırım. Çok utanç verici.
neotech diye kampüsü olan üniversite. açılımı gelecek-teknolojidir. teknoloji konusunda ciddi yatırımları var.
kadınları güzeldir,bilhassa m y.o daki hatunlar taş gibidir. ancak tabi bunun için tercih edilmemeli.
myo eğitim ekipman da diğer üniversitelerin bir iki tık üzerinde
güncel Önemli Başlıklar