bugün

son bir aydır içinde bulunduğum durumdur.
(bkz: boku avuçlamak)
(bkz: sıçmak)
(bkz: sıvamak)
(bkz: tüyü dikmek)
(bkz: şemsiyenin girmesi)
(bkz: şemsiyenin içerde açılması)
(bkz: şemsiyenin çıkmaması)
edit: kızın haberi yok tabiki.. olmayacak! ama hani bir gün nişanlısına, ayaklarına o çok yakışan babet ayakkabılarıyla bir tekme atarsa bir şansım olur diye mal mal bekleme gibi bir palnım var. *
(bkz: çok ayıp)
hatta abartıp evlenme teklifi etmek vs..
(bkz: çok günah)
daha kötüsü için;

(bkz: evli bir kadına aşık olmak)
(bkz: sıçmak)
(bkz: yakarım bu şehri evlendiğin gün) *
etik olarak iyi değildir. ki empati kurarak çözebilirsin bu sorunu.

(bkz: Senin nişanlına aynı şekilde davransalar)
(bkz: nikahına beni çağır sevgilim)
afedersin ama şerefsizliktir.
Büyük cesaret ister ve bedenin hiç bir acı hissetmemesi lazımdır (bkz: ateşle oynamak).
gönülün nereye konacağını kestirememektir.
insanların ciddi anlamda, kendini acıyla sınama gibi, ilginç fantezileri olduğunu düşünüyorum .
- bula bula onu mu buldun ? gördün ya imkansızı aman durma , koş koş
(bkz: ve mart ayı geldi)
Normal bir durumdur. Sonuçta erkek denilen mahlukat kadın denilen davşan türünden hoşlanır. Burada mesele renk vermemektir. Eğer belli edilip aksiyona geçilirse işte o şerefsizlik olur.
Hatta benim başıma gelmişti: öğrencilik zamanı hastalarımdan birinden hoşlanıyordum ama hiç belli etmedim. Geçti gitti işte.
bu şarkıyı dinlemesi hatta özümsemesi gereken kişidir:
http://youtu.be/PdoXWgsmv5E
nişanlı olduğuna göre hoşlanan açısından pek de bi sorun yoktur. nişanda %50 evlenme ihtimali düşünülürse şans pek de yabana atılacak gibi değildir. ama bunu dedik diye gidip olayı fikir aşamasından eyleme dönüştürüp elin nişanlısına aktif tebelleş olmayın tabii, yakışık almaz.
flaş flaş flaş... sen yanımdayken saçmalıyorum dedi. bana dedi. bana lan bana...
(bkz: palnım var)
vazgeçilmesi gereken durumdur. ayrıca anlamaya çalıştığım durumdur.

(bkz: günül bu gitti gitti boka kondu)
hala evlenmediyse bir şansın var demektir.
baltayı taşa vurmak.
allah kurtarsın, durumudur.
evli birinden hoşlanmaktan daha iyi olan durumdur.
bir kaç deneme yaptım ve sanırım meyvesini aldım..
onun yanındayken başka kızlarla samimi olunca; kuzu gibi kız, azraile dönüşüyor. * kıskanıyor ya la beni..
(bkz: nolacadı yaa)