bugün

bir sorunsaldır. seksten başka birşey düşünemeyen insanlar neden var bu hayatta, bir hayvandan daha öteye neden geçemiyorlar insanlar.

afrikayı 5 kere doyuracak para dönüyor sex ticaretinde mesela,

mesela mühendislikle ilgili bölüm okuyan herkes 4 kilometre yol yürüyüp hergün neden fen-edebiyat kantinine yürüyor?

bu cinsel açlık, bu arama güdüsü neden?

bir kız görürsün hoşlanırsın konuşursun hayatını paylaşırsın eyvallahta.

cinsel ilişkiyi hayatının merkezine koyup, her şeyi cinselliğe yorup, her kadını yada erkeği potansiyel sex malzemesi olarak gören insana insan demek mümkün müdür?

her alanda var bunlar, mesela geçen arkadaşla konuşuyoruz, dini olarak bana sataşıyor namaz kılmıyormuşum vb.. vb.. gibisinden felsefeciyim de ya dinsizlikle falan yürüyor üstüme, gülüp geçiyorum ben.

15 dk sonra konu değişiyor değişen konu kerhane anıları, ilişkiye girdiği kızlar. nasıl insanlar bu kadar ucuzlaşıyor?
bizi bu hale getirenleri sikmek lazım.
Hayat devinim. Devridaim. Doğum ölüm. Üreme de döngü. Tıpkı Ölüm gibi. Yaşam sürekli. Cinsellik de Amaç hedef niyet ve amel meselesi. Salt zevk yada ihtiyaç olarak görmek amaçtan ziyade araca hizmet etmek. Fakat yaşam sadece bu alemden ibaret değil. işte esas mesele bu. Kaplarını Kalıplarını aşamayanlar şehvet çukurunda boğulmaya mahkum olurlar.
çünkü ilkel benlik...
buranin mutlulugu ve tatmini cok onemli oldugundan.

asıl anlaşılması zor olan, cinselliği bu kadar dışlayan, ötekileştiren, öcüleştiren insanlardır.

hayır, bastira bastira sonra manyak oluyorsunuz. bi salın kendinizi amk.
(bkz: sex sells)

çünkü dünya bu motto üzerine dönüyor.
tiye alınacak bir şey yok. toplumun leşligi hakkında konuşuyoruz.

en çok ses edilen sözde korunan değerlerin içinin boşaltılması hakkında konuşuyoruz.
insanoğlu hayvan muamelesi görmekten rahatsız olmadığı için..

ahanda çok sert, hem derin hem de yüzeysel konuştum..

o lin van!
Zihniyet ne olursa içerik o olur kısa ve öz...
Cinsellik hayatin bir gerçeği.
psikolojik sorunlarıyla cinselliği kullanarak baş etmeye çalışan insanlara özgü bir durum.
bu dünyada herşey dolaylı yada direkt olarak ya seksle ya da parayla ilintili.
primat beyninin üzerinde evrimle gelişmiş korteksi kullanmayan insan türünden kaynaklanır.
aç millet aç. sözlük ergen'le abazan dolu. ayıkamadınız hala.