bugün

kendine has bir üslupla entry girmektir. lafı gediğine pot kırmadan ve hakaret etmeden oturtmaktır. dobra olmakla, terbiyesizliği karıştırmamayı iyi bilmektir.
bu ne biçim başlık kardeşim. anadolu insanı böyle başlık açar mı?. bu ülkenin insanına bu yapılır mı?. ayıp diye bir şey var ya. küfür ettirecekler bana.
*
(bkz: amerikan köpekleri)
(bkz: köpekleşmenin tarihi)
(bkz: modern çağın canileri)
(bkz: karanlığa okunan ezanlar)
karşınızda sizi dinleyen uslu bir spikere ihtiyaç duymanız demektir. Bu da imkansız birşey.
Hep aynı tarz cümle yapılarıyla konuya deginmek ve yıne aynı tarzla sonlandırmak.Örnek mi: Bu topraklarda sözlükler hepimizin,biz kavganın değil,barışın çocuklarıyız,biz ki Yunus Emrelerin,Hacı Bektaşilerin torunlarıyız.Bizim kimseye eyvallahımız yok,biz ne Aydın Doğan'ının ne de başkalarının uşaklarıyız,biz sadece kitaplarımızla varız Anadolu'da kardeşim...Bu toprakların sözlüklerinde her zaman eleştireceklerimiz olacak,öfkeleneceğiz,yeri gelecek küfredeceğiz ama biz aşkımızı da anlatacağız.Çünkü biz insanız kardeşim herşeyimizle.Söyleyeceklerim bu kadar...
Ben sineceksem Yunus Emre'yi niye okudum?
Mevlana'yı niye okudum?
Pir Sultan'ı sinmemek için okudum,
Mustafa Kemal'i yılmamak için okudum!..
bok içinde doğdum ben bok bok.böyle entry olmaz olsun.benim söyleyeceklerim bu kadar.
Zaman zaman tansiyonu yükseltip tekrar düşürerek entry nin temposuna yön verecek şekilde entry girmektir.
(bkz: anlatırken yaşatan insanlar)
--spoiler--

bakın bir fıkra vardır...

--spoiler--
güzel tespitleri güzel bir mizahla anlatmaktır.