bugün

yalan dünya'da açılay'ı canlandırmaktadır.
önce "avrupa yakasında", sonra benzer rolle "cümbür cemaat"ta izledim.. sonra haftalarca, "küçük sezar" pizza reklamındaki hatun aynı kişi mi diye merak ettim.. ama nerede gördüysem pür dikkat izledim çünkü inanılmaz bir oyunculuğu ve de sesi var... şimdi de "yalan dünya" dizisinde, bana göre en başarılı karakterini canlandırıyor. çok iyi olacak ilerde çok... sesi güzel, iyi oyuncu, sempatik ve de zeki; e daha ne olsun.
ayrıca "nahide ekengil" olarak aslı kökçeyi madara etmiştir.
kurtuluş son durak filmindeki oyunculuğuyla göz doldurmuş, filmin şarkılarını seslendirmiş aktristtir.
http://www.youtube.com/wa...o&feature=relatednull
çok seksi burnu olan kadın.
makyajsız haliyle anoreksiya hastalığına yakalanmış gibi görünen, genellikle nahide ekengil tiplemesiyle tanınan başarılı bayan oyuncu.
yorum yaparsam, aklımdan geçenleri cidden yazarsam parça parça edilme ihtimali taşıdığım son zamanlarda .. neyse.*
yönetmenlerin her tiplemeye sokmakta güvenebilecekleri, oyunculukta çığır açıp, şarkıcılık bile yapabilecek yetenek abidesi.
oyunculuğuna hayran kaldığım , harikülade başarılı , güzel oyuncu.
oyunculuğu da çok güzel ama özellikle kahkahası süper.
son zamanlarda yalan dünya adlı dizide açılay karakterinde ve berlin kaplanı filminde boy gösteren başarılı oyuncudur kendisi.
kendisi ile ilgili kişisel kanaatim, bu abla yüzünü çok güzel kullanıyor. aslında genel anlamda çirkin bir yüzü var, bir gözü çok bariz bir şekilde kayık ve şaşı bakıyor, dudakları burnu falan bir bayana göre fazla kaba hatlara ait. lakin gelgeleim o kadar harikulade bir oyunculuğu var ki, tüm bu kusurları o rolünü oynarken bir şekilde sempatik görünüyor. diksiyonu ve şivesi de hoş ayrıca.
özellikle açılay karakterini beğeniyle izliyor, başarılarının devamını diliyorum. bu kız bariz gelecek vaadediyor zira, hem komedide hem dramda iyi bir karakter oyuncusu.
son 1 yıldır tv8'de batan programlarını saymazsak okan bayülgen'in kanatları altında yavaş yavaş ilerleyen oyuncu. kabul edelim ki her rol bürünebiliyor ancak nişantaşılı rollerinin tadı bir ayrı.

rol aldığı berlin kaplanda yalan dünya'dakin benzer bir rolle karşımıza cıkmıstır.

hele o dudaklar yok mu...

(bkz: yazarların sevişmek istediği ünlüler)
dram-ada da görmek istiyoruz kendisini.
oyuncunun er meydanı orasıdır.
zahter tipiyle yaran oyuncu.
gaffasına vur gaffasına nidalarıyla kulaklarımda sesi, çoh iyi oyuncu çoh...
çok seksi be. öyle böyle değil.
bugün taksim'de, sivas katliamı mitinginde görülmüştür.
yuh 6 sayfa yazılmış, kimse bu kadını bilmiyoken bunun hastasıydım lan şimdi basın gidin benim o diyosam benim o
güzel değil ama çok seksi olan oyuncu.
Yalan Dünya'nın Açılayı'dır.Saç konusunda idol alınan kişidir.Yüz ifadesi sert olsa da hoştur,tarzdır,havalıdır.
türkiyenin en iyi kadın oyuncusu.*
oyunculuğu hakkında birşey diyemeyeceğim ama gözünde bir tuhaflık sezdiğim ve nedenini pek bilmiyorum ama kendisini pek sevemediğim kurtuluş son durak filminde rol almış ve bu filmin müziklerinden birisini** seslendirmiş oyuncu kişisi.
tek gözü yüzde yüz kayan insan sanırım ama sürekli kamufle etmeye çalışıyorlar, çalıştıkça da sürekli göze batıyor.
Kadın bas bas bağırıyor: "bi bırakın benim gözümle götümle uğraşmayı!!" *
Oysaki, Türkan, kibirli bir gündelikçi kadındır Yeraltı'nda... *
twitter hesabında "taksim onur yürüyüşü! anam ne çok i... varmış!" diyerek kızgınlığımı kazanan ama aynı zamanda onur haftası tanıtım videosuna destek verdiği görüldüğünde takdirimi kazanmış başarılı oyuncudur kendisi.
http://www.youtube.com/watch?v=HQhd43P-DTo
yaptığı işin tam anlamıyla hakkını veren nadir insanlardan televizyona o kadar gereksiz insanlar çıkabiliyor ki onların içinde parıl parıl parlıyor oyunculuğuyla.. çok güzel bir bayan olduğunu düşünmüyorum üstelik olmak zorunda da değil. parasını yediği işi çok doğru yapıyor en nihayetinde. saygı duyulası.