bugün

sol frame de kendi nickini görünce ne yapacağını bilemeyen yazar hali, hemen düşünmeye başlar, son girdiği entry ler gözünün önüne gelir, acaba kötü bişey mi yazdılar, yoksa iyi bişey mi yazdılar diye düşünür durur, eski sevgilinin facebook profiline bakmak gibi olur bu, bakmak istemezsiniz, ancak dayanamayıp bakarsınız.
bazı yazarlarda en baştan beri yoktur, sadece ilk 2-3 sefer ilgisini çeker. eğer gerçekleri konuşan yazarsa zaten, bir süre sonra iyiden iyiye alışınca iyice yok olan heyecandır.

(bkz: hbbia)

(bkz: merhaba ben pembe tolga)
aşağıya suzulen nickini gördükçe uzulen ve heyecanını yitiren, bir umutsuzluga bürünen, beklenti içine giren yazardır.
heyecanlanan yazardır. hakkında kim bilir neler yazılacağını merak eden yazardır.
(bkz: 15 dakikalığına ünlü olmak)
gene ne yazılmış diye merak eden yazardır.
bir merhaba ben pembe tolga değildir.
yok canım, hadi oradan, bas git yaa, yok öyle bi şey gibi trip havası yaratır.
nicedir yaşayamadığım heyecandır. nasıl bi şey ki la bu?
(bkz: sol frame de nickini görünce heyecanlanmak)
(bkz: aramaya inanmak)
nick altına az entry girilen * yazarların doruklarda yaşadığı heyecandır.
özgüven eksikliğiyle birlikte gelir.
sokayım afedersiniz nikinize. amk salakları. yazıldı n'oldu? boyunuz mu uzadı?
daha kötüleri de vardır.yanlış anlamayın kendimden biliyorum.

(bkz: nickini başlık aramada aratan yazar)
işte o an:

http://t1.gstatic.com/ima...v-j5rgP79nm8_5CiUV54h15bS
bu heyecanın bi burda bi de sevdiği kızla aynı fotoğrafta etiketlenince olduğunu bilen yazarın heyecanıdır.
Heyecan değil, "Ulan yine kim ne giydirdi acaba" merakıdır.
"Yine kime battım acaba" sorusu kafanızda peydahlanır.
uzun süredir yaşanmayan, tatilde olunduğunun apaçık göstergesi olan heyecandır.
''yeter ulan yine kim yazdı'' dediğim başlıktır. yeter lan kapatıcam!
Heyecandan çok umarım kimse kötü bişi dememiştir endişesi.
Kalp çarpıntısı, gözlerin dolması, değerimi anladılar bakışıyla beraber gelen heyecandır. bir arkadaşın nezaketen yazdığını görene kadar devam eder.
hiçbir zaman yaşayamayacağım duygudur.
henüz yaşamadığım duygudur. hoş hiçte düşünmedim açıkçası fark yaratmayacağı için.
güzel bir heyecandır.
oturduğun yerde ucuzundan adrenalin.
http://www.youtube.com/watch?v=A6qWc2rdha8
hiç beklenmedik bir anda kargodan bir paket alan kişinin heyecanı gibidir. kimin gönderdiğini, neden gönderdiğini ve içindekini bilmez. merakından dolayı heyecanlanır.

nicki sol frame'de görmek böyle bir şey. kim yazdı, neden yazdı, ne yazdı gibi yanıt bekleyen sorular bir heyecan oluşturur. bunu çok yaşayanlar için durum farklı tabii ancak benim gibi iyi niyetli, kibar, yakışıklı yazarlar için durum böyle değil sözlük. bak gözlerim doldu.

(bkz: mahvolduk)