bugün

tanıdık bir yüz, bilinmeyen bir nick.

sana laflar hazırladım oğlum...
kendilerinin düzenlediğim zirveye ikamet edeceğini duyduğum da zirveyi iptal etmeme sebep olan yazar.

yazık lan o kadar adama...
süper kafa yazar. zirveye takımla gelmiş, bana lise yıllarımı hatırlatmıştır * *.
bir de "biz büyüklerimizin yanında içki içmezdik, biz o yaşlarda bar bilmezdik" diyerek bana canlı ayar vermiştir. olsun, onun canı sağolsun, biz onu öyle seviyoruz *.
bana ettiği hakaretleri yüzüne kanıtlarla vurmama rağmen sevgisinden yaptıklarını kabullenmeyen, kendi içinde ezilen, büzülen, düzülen yazar.

yazık kardeşime ben onu her haliyle seviyorum...
çakma zippolu, giydirebilitesi yüksek komünizm fan club üyesi.
ya sen ne adamsın allah iğilini versin sanki karşında kulak burun bogaz doktoru varmışcasına dilini çıkartıp 'eeee' yapıyor dil deyince küçük bişey sanmayın cenesinin altına kadar sarkıyor.

ne hikmetse nerden çıkmışsa gitmiş pro almış esirgemeden hepimize dağıtmış insan. soğalasın kardeşim, bir dahaki sefere söz bir çay ısmarlıycam.
yazarlığın hakkını veren şahıs.
(bkz: yok abi adam meydanda yine kayıp)
an itibari ile tüm entrylerini silen yazar. an itibari ile keyfimin .minakoyan yazar. değer miydi ulan? değer miydi onca emeği hiç etmeye.. dinlemedi söylenenleri..

gidiyor..

sözlüğü de, yazmayı da, hayatı amdan, götten ibaret sanan 3-5 puşta bırakıp gidiyor.
Neden entrylerini sildin ulan? şeklinde olan bir soruyu * beynine kazımak istediğim yazar. Nerdesin üstad? Elma dersem çık armut dersem çıkma.

Elmaaaaaaaaaaa * *
buyukcekmece de buyuk zirve var zirvesi adlı zirvede tanışabilme fırsatı yakaladığım iyiki tanışabilmişim diyorum pek bir espritüel, sıcak kanlı, ortam insanı, zirvelerde görmek istediğimiz devamlı yazarlardan biri, pek kendisinin beklediği gibi biri çıkmadım ama, üstad bununla idare et artık yapabileceğim bir şey yok.
ahlak masasından haydar amca gibi. bana nerede sevişeceğimden bahsediyo.
kisa bir aradan sonra tekrar yazmaya baslamis ve biz takipcilerini sevindirmis yazardir.
tekrar hosgelmistir.
amanın da amanın kımler gelmiş kimler tereyağlı börekler...
olmadı lan dimi?
ayrıcana bu şarkı tüm dörtyolda muthiş bir şehvetle son bulan hayatlara gelsin.
birinizin babasıyım biliyorsunuz umarım.

ahahahhaha...i
(bkz: under my dick general november) *
takkesine kurban olduğum, civciv çıkacak kuş çıkacak yazarı.
nick ile yüz puanı almıştır bir kere . bitmiştir. noktadır.
Gözümün biryerlerden ısırdığı doyurucu yazar, nihilist ademoğlu, uslanmaz haylaz, heybeli'de her gece mehtaba çıkabileceğim rumuzunu önemsemediğim yaratık.

Elmayı tooop top yapalım
Kızlara bahşiş atalım
Kadifeden ceketini dar yapalım
Ne güzel yakışır ince bele

Eğlenelim taze ilen
Altında yelpaze ilen
Ölçelim de o güzelim ince beli
Bir gümüş endâze ilen...
1 şubat gecesine iri ted ile giren yazar. *
her şey benim irritate başlığına iri ted bkz ı vermemle başladı.

(bkz: durduramıyoruz efendim taktı kafaya)
pis lümpen. *
omuz omuza türkü söylediğim, bakışları canlılığını ortaya koyan ultra sempatik yazar. sonunda görüşebildiğim nihayet, ikiziyle beraber * * bursa' ya beklediğim.
süper kafa insan, güzel abim. yine votka-limon'u götürdü, hadi gene iyi. kahvaltı yapalım diyor ben de evet diyorum.
harbiden brunch neydi lan? aratmaya üşeniyorum..
kendisine "seni türk telekom kimliğimle döverim." demek istediğim arkadaş.*
(bkz: ben bira içen insanım)
muhabbet etmeden önce ön hazırlık yaptığım nadir insanlardandır. arif olanın karşısına el kol sallayarak çıkılmaz. bildiğini bile unutturur adama. ayrıca candır. gardaştır.
dolu olup doluya akan, arkaları dolduran, bar taburesine çok yakışan, muhabbeti gönülleri, mimikleri gözleri okşayan, vuslat ne zaman diye sordurtan özlenen sevilen candan öte candan ziyade yazar.