bugün

4. nesil yeni yazar. *
actigi basliklardan, yazdiklarindan, iyi gozlem yaptigini dusundugum yazar yeni tanismama ragmen.

edit: ayni anda birbimize bir seyler yaziyormusuz. bu tuhaf tesadufe sasirdim. arayan bulur sonucta. dedigin gibi aynen devam.
çok yaratıcı bulduğum, entryleriyle beni yarmayı başarmış, kabiliyetli bir dördüncü nesil yazardır.
çoluk çocuk diyor siyaset yapmayın diyor ama ne diyor kendisi biiyor mu?
laf u güzaf üstadı.
ne derse desin nickimden asagi monsingiladbah diyorum kendisine.
(bkz: OLUM SENi iNDiRMiCEZ LAN BU AKŞAM SOL FRAMEDEN) *
olgunlaşacak yazar, gençtir konuşur...
(bkz: geleceğin yıldızları)
(bkz: alın bunu)
(bkz: bumerang)

(bkz: dikkat et)
tarih bilgisi kuvvetli muhteşem kardeştir.

la nerden öğrendin o kadar tarihi yaprak.
(bkz: #2567317) Yazmış olduğu bu entry'nin belası olsa gerek bir süre sonra çaylak olan yazar.

Bu çaylaklığın hayırlara vesile olması diler, saygılar sevgiler sunarım.

Anladı o.
dikkat et dedik ama o kadar ya. neyse bumerang ı da boşuna yazmamışızdır. döner elbet. ama bumerangların uçtuğu da hatırlatılmalı.
monsingiladbah'in daglarinda yasayan ve bol bol terleyen kişi.

karson cocuga bir oralet getir acik olsun. *
bir aşk, bir sevgi.

bitmek bilmyen bir çile, bir dost. iki dağ arasından esen soğuk rüzgar. bıçağın iki yüzünün de keskin olduğunu bilen bir usta. buzun üzerinde çıplak ayakla yürüyebilen kişi.
taaa selimiyelere hastane köşelerinde beni ziyarete gelmiş, hemşirelere asılmış başka yazarların selamlarını taşıyarak hamallık yapmış, zabargudarabak hoppidik guppidik yerinde durmayan an itibari ile çaylak olan yazar arkadaştır.

aynı zamanda cool bır görüntüye sahip olsa da aslı öyle değildir. bu hayasız utanmaz kişi hasta ziyaret edeceğim ayağına bana gelip hastanedeki dişi sinekler de dahil olmak üzere asılmadık karı, kız hatun bırakmamıştır. ah ah dua etsinde ben hasta yatağımda idim yoksa çok pis dalacaktım ağız burun *
tarihi anekdotlarıyla yine bir mini zirveye renk katmıs, insanı düsündürmüş kişidir.

lan bak beni düzeltme. anektot diyosam öyledir.

not: tamam lan biliyoruz eksilemeyin. *
Alman bir futbol takımının hayranı olan yazar arkadaşımız. Aslında belli etmez ama kendisi de bir çamıştır.

Santraçta yaptığımız olağanüstü mücadele sonucunda benim yüzümden şah'ı deviren ve "En büyük sensin abi, senle yarışamam. Çok mükemmel oynuyorsun." diyen bir çamış arkadaşımız.

Ismarladığın kumpir içinde teşkür efenim. Gün gelir devran döner.

Ayrıca matrix - sandalye ikilemi mükemmeldi.

Anladı o. *
dusuncesi ne olursa olsun, fikrini, ifade ve savunma bicimiyle, benim saygimi kazanmis, ayrica birileriyle tartisirken bile sairane uslubuyla, ayar vermenin hakaret etmek olmadigini, edebi kapaklarin daha ebedi olabilecegini, anlayana anlatmis olan yazardir. yazilarini zevkle takip ediyoruz. kalemine, yuregine saglik.
özel mesaj ve sözlük radyosunda şahsima asılmış, sarkıntılık yapmış yazar... ayıptır günahtır... ben sana asılıyorum diye sen neden bana asılıyorsun ki?
domatesin yeşilini seven garip bir kişi. yahu bari kizartsaydin yahu der, perdeden cekilirim...
sana bozulur bu oruç.
öyle içimden geldi, ha bide alkol var bünyede! her akşam alıştık artık.
nerede olduğumu biliyorsun. ben zaten hep oradayım. bulunduğum yerlerde arama beni sakın. bilirsin her yerdeyim'

tanım mı?

delikanlı yazar.
kardeş yazar.
akıllı uslu yazar.
adam yazar.

aman yemişim lan yazarlığını...

--bulursun öyle diyim--

sittirin yaprak kafaları sizi..
hoşt!
(#2670283) raptan anlamayan zat.
öğrenmesi için önerilerim sagopa,kuvvet mira,
ama yok bunlar fazla pesimist diyosa da ceza
borrissia mönschengladbach a rakip olan yazardır kendisi.