bugün

yavşak yazardır, bu kadar da net. eleştriye kapalı fakat bütün yavşaklıklara açık yazardır.
ister ki herkes güzel şeyler ile bu yazarı övsün, methiyeler düzsün.
ona yavşayan bir kaç yalamanın entrylerini saklar ama tarzı ile ilgili hatalarını yüzüne yapıştıran yazarların entrylerini nickaltından sildirir.

ha bu arada kendi için olumsuz entryler yazan yazarın nickaltına yazmaktan da utanmaz!!!

zihniyetini sikeyim böyle tiplerin, bu tip insanlar gerçek hayatta da uzak durulması gereken hastalıklı ruhlardır. iki tane güzel söze hasret birer yavşak olarak tüm hayatlarını geçirirler.

adam olmak yerine, hatalarını telaf, etmek yerine insanlara yavşar ve onlardan methiye beklerler.
hele dişiyse tadından yenmez bu tipler.

bizim o taraflarda bir laf vardır;

"lahanaya gelince katır kutur da kurtuna gelince pe" derler.
zora gelemeyen fakat güzel şeyler söylediğinde," aman canım yaa çok tatlısın" diyen cinsten....

allaha şükürler olsun 250 gramın esiri olacak kadar olaylara objektif bakış açımızı kaybetmedik. kaybedenler utansın.

not: sildirilen entryde küfür bulunmamaktadır.
edit: 20 saniyede 450 kelime okuyan o iki arkadaş sizin taşşağınızı yerim ben helal olsun!
(bkz: benim nick altım benim kararım)

(bkz: namus iki bacak arasında değil nick altındadır)
(bkz: halil sezai)
(bkz: yazarların nickaltına girilmesini istediği entry)
(bkz: ortalık çok kızışacak)
(bkz: çarşı karışır hemşerim)
(bkz: gerçek tosun paşa benim)
birçok yazarla kavga etme sebeplerindendir.
Hayır yani, tamam kötü bir şey yazarlar sen de mesaj atarsın niçin böyle düşündünüz diye. Ben de yapıyorum bunu çünkü insanlar ön yargılı. Olaya açıklık getirmek istersin, anlarım. Sonucu tatlıya bağlarsanız o adam zaten siler yazdığı şeyi. Ama siz direkt çirkefleşirseniz o adamı haklı çıkarmış olursunuz.
(bkz: kışkırtıyorsun şevket)

eleştirilere hayli kapalı yazardır.
eleştirilmek istemeyen yazardır. bu tipler hep iyi yorumlar duymak ister. sütten çıkmış ak kaşık gibidirler. hiç bi kusurları yoktur. analarının amından kan revan içinde değilde, jelatine sarılı hijyenik olarak çıkmışlardır.

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)

(bkz: yavşak yazar)

edit: (bkz: seri eksi oy veren ibneler)
seni evden aldırırım demeye kadar gidebilecek bir hadisedir ve olaylar gelişir.
eleştiriye kapalı yazardır. fakat bilmelidir ki olumsuz düşüncelerle kendi yanlışlarına yön verip düzeltme yoluna gidebilir.
+kamil bi entry var nick altı.
-nabalım abi?
+yok edin!!
dün başıma gelen hede hödö

adam özel mesajtan küfür ediyor, ben o mesajı kopyalayıp adamın nick altına giriyorum ama suçlu ben oluyorum.

sikerim böyle aşkın ızdırabını
nick altı kendisine özel bir alansa, istediğini yapmakta özgür bir yazardır. artık nasıl koymuşsa, başlık açtıracak kadar acıtmış bir yazardır.
reklamın iyisi kötüsü olmaz efendim hem insan kötü eleştirilere katlanabilmeli.
hataları ile yüzleşmekten korkan yazardır. evet biraz da yavşaktır.
eleştiriye açık olmayan yazardır. beğenmeyenin sözlükten uçurulması taraftarıyım. bir de özel mesaj atar şu entryi siler misin diye. *
güldüren yazardır. evet.
olumsuz entry hakaret ya da tahrik içeriyorsa bu entryi şikayet edip sildirmeye çalışma hakkı olan yazardır.
Bir nickaltında olumsuz entry var diye nick değiştiren yazar değildir.
SamimiyetsizdiR.

Ya hayır orada kötüleseler nolur kötülemeseler nolur. Biz nickaltına bakıp aa herkes güzel şeyler yazmış müthiş bi insan falan demiyoruz.
buradaki malakları çok önemsiyordur.. gül geç sana ne yani.
Dibini dövdürenlerdendir.
Eziktir beya.