bugün

prim yapmak için ucuz yollara başvuran, gözümde çorbadaki sinek kadar değeri olmayan yazarlar.
bu nasıl bir acizliktir, anlayamıyorum. nick altında benden bir entry görme hayalinin coşturduğu, entry'yi gördüğü anda libidosu tavan yapacak yazarlar var. ezikliklerinden nick altına yazdıklarımı bile sorgulamıyorlar. sadece yazmam yeterli onlar için. hani nick altında sövsem, sesleri çıkmayacak. zaten takip etmediğim için adamları yazacak bir şey de bulamıyorum. "adı x olan varlığı ziyan yazar bozuntusu" diye dayayasım geliyor ama zaman kaybı olur diye vazgeçiyorum, onları bu zevkten mahrum bırakıyorum.
sözlük yazarlarıdır. bir kısmı da tam tersi yol izleyip nefret duygularını körüklemeye çalışır.
aracın farklı olması aynı amaç doğrultusundaki çabayı gizlemez.

birine acıyan diğerine de acımalı.
- umbertobaggio benim nick altıma bir şeyler yazar mısın?
+ ne alaka lan tanımam etmem seni
- lütfen ya kimse yazmıyor senin gibi popüler bir yazar nick altı entry girerse diğerleride bu çocukta iş var diyebilir.
+ düşmeyin olm bu kadar
- abi nolur ya yalvarıyorum bak - bak yalvarma kısmı burada tikkatt-
+ tamam yazarım sonra.
- eyvallah abi büyüksün, neyse senden sonra larker'a yazdırıcam gerçi onu pek sallamazlar ama olsun kalabalık yapar.
Çok içli söylenmiş bir serzeniş.
Hadi sen yine iyisin benim nick altım 3, orda yazanlarda biri de benim sonuç olarak 2 nick altım var.
ince uçlu nokia şarjım da var!