bugün

dün gece başıma gelen durum.

hep evde oturmayayım biraz mekanlarda takılayım dedim. rock falan dinlerim bu arada. blues metal rock. bu üçü yani.
gittim güzel bi mekana neşet ertaş çalıyor aq. zahirimsin ahidem falan diyor. ne abi bu. ne bu banallik yani. rock falan dinlerim bu arada. neşet falan bana gelmez abi. yok yani.

arkadaşlara diyorum burda da çıktı bozkırın tenekesi, gidelim şurdan. yan masadaki gavat duymuş olacak geldi ne diyorsun sen yavşak gibi banal ve edepsizce cümleler kurmaya başladı. sus lan sikerim senin zahirini ahirini diyorum. ben de sinirlenmişim. kızmışım felan. abi sevmiyorum yani. rock falan dinlerim bu arada.

bu horuspu çocuğu masadaki 3 arkadaşını çağırdı. ıslıkla falan. biraz tartıştık onlarla. onlara rock blues ve metal varken bu bozkırın tenekesini neden dinlediklerini sordum. sikerim senin tenekeni gibi banal ve itici bir cümle kurup üzerime şiddet uyguladı. diğer arkadaşlarıma da aynısı oldu sanırım, o arada onları göremedim. arıyorum açmıyorlar.
iyi sikmemişler bari.
bi an zebani konusu sandım.
sevmediği için değil hakaret ettiği için dayak yemiş. anlamamış. demek ki yeteri kadar yememiş.

"rock falan dinlerim bu arada"

azıcık müzik bilgisi ve biraz olsun kültür sahibi olsa, blues müziğin türkiyedeki karşılığının tam olarak bozlak olduğunu bilirdi zaten.
https://www.technopat.net...eklenti/6tstcy-jpg.51825/
dua etki zükmemüsler ben olsam zükerdüm.
döven kişi ve ya kişilerin çorumlu olma olasılığının % bilme kaçlara vardığı noktadır.
konserinde ceketini çıkarmak için bile izin isteyen adama, biletler paralı olmasın ben gençlerin cebinde ki sigara parasına göz dikmem diyen adama, devlet sanatçılığını reddeden adama teneke dediğin için dua et sikmemişler.

Ayrıca iyi trollsün al bu entry i dostların kudursun hadi.
Bir fiskede ben vursam .
Gerçekten yaşanmış olmasını arzu ettiğim başlıktır.
sikseler iyi sonuçlanırmış.
Haklısın az olmuş biraz.