bugün

yerli johnny depp ! (bkz: johnny depp)
televizyonların yeni gözdesi olacak.

edit: merak edenler için; https://www.instagram.com/nevzatcan_/

bir yıl sonra gelen edit: kanal7de elif dizisinde başrolde oynuyor şuan
bu arkadaş ile yaşadığım bir anıyı paylaşmak istiyorum. daha doğrusu cok çirkin bi olayı.

kendisinin altuğ isminde uzun saçlı çakma barış akarsu bir arkadaşı vardı.
ve bu çocukla benim bi kız arkadaşım arkadaştı.
(cok karışık ama anca böyle anlatabilirdim)

velhasıl neyse bunlarla bahçeli de bilenler bilir bla bla isimli bi mekanda buluştuk.

yaklaşık 10 kişiden oluşan kızlı erkekli bi masadaydık.

tabi bu beyefendiler yarim saat geç geldiler.

neyse geç de olsa gelip masa da ki kimseye selam vermeden kesin parfümlerinin kokusu ile masaya oturdular.

altuğ daha önceden tanıdığı benimde arkadaşım olan kızla derin bi sohbete daldı. bu sırada nevzat da sus pus oturup sigara içiyordu.

biraz zaman geçtikten sonra masa da ki kız arkadaşlarımızdan biri nevzata fena halde yürümeye başladı.

ama beyfendi umursamaz tavırlarıyla sigarasını içmeye devam ediyordu. (belki 1 saatte 3. paketiydi)

kız arkadaşımız konuşmaya çalıştıkça nevzatta tınlamamaya devam ediyordu.

hatta diyaloglar aynen şu şekilde;

Kız: siz Beni Affette oynuyorsunuz dimi??
Nevzat: hıhı
Kız: tanıyorum sizi. şirkette hergun izliyoruz. polissiniz dimi? kadir adınız???
Nevzat: hıhı

muhabbet bu şekilde devam ediyordu. fakat nevzat kafasını kaldırıp kızın yüzüne dahi bakmıyordu.

neyse bu kız arkadaşımız hızını alamayıp bi sandelye kapıp nevzatın yanına oturdu.

bu olayin ustune nevzatta sadece kıza dönüp çok aşağılayıcı bi bakış attı.

neyse kız konuşmaya çalışırken birden o sus pus oturan nevzat beyimiz kalkıp herkesin içinde;
"LA KALK GIT BASIMDAN. BAK KIZIM TIPIM FELAN DEGILSIN. ŞANSINI ZORLAMA" diye bağırdı.

mekanda ki herkes şaşkın halde bakarken beyefendinin kankisi altug da sağlam bir kahkaha attı.

sonrasında nevzat bey altuga dönüp;
"kalk gidelim şu kezbanların yanından" dedi ve cebinden para çıkarıp masaya atıp gittiler.

şunu unutmamak lazım ki karşında ki genç bir kız.
hiç düşünmedin mi onunda duyguları var, onunda bi gururu var?

ben bir kız olarak aynı şeyi bana yapsaydın kafanda bira şişesini kırardım.

ama o kızcağız belkide olayın şokundan hiç bi şey diyemedi ve dondu kaldı.

senin yüzünden orda rezil oldu ve wc de nasi ağladı biliyormusun?

bir söz vardır düşmez kalkmaz bi allahtır diye bunu hatırlatmak isterim.

bir insanı beğenmeyebilirsin ama onu böyle rencide edemezsin!

hakkinda başlık açıldığını görünce üşenmedim ve yazmak istedim ki seni sevenler veya begenenler varsa nasi biri olduğunu bilsin.

umarım bu yazdıklarımı okursun.

yazık sana çok yazık.