1. 1.
  Üsküdarda hizmete giren, kitap cafe diyebileceğimiz bir mekan. Üsküdar belediyesinin halkı adına yaptığı güzel bir proje. Kafa dinlemek için ideal bir ortam.
  ... pisipisininpatisi
 2. 2.
  üsküdarın yeni ve dillere destan projesidir ve açılmıştır. daha önce var olan nevmekanın aynısıdır ki zaten nevmekan çok rağbet gördüğü için ve süper bir ortam olduğu için ikincisini de çok kısa bir sürede tamamlayıp açmışlardır.
  kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmasıyla meşhurdur.
  gidip görmenizi tavsiye ediyoruz.
  ... aliayseyiseviyor
 3. 3.
  hergün yeni bir kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan üsküdarın incisi diyebileceğimiz nadide projelerinden biri. modern kütüphane. çocuklara okumayı sevdiren mekan. yeme içme hizmeti ile de saatlerce zaman geçirebileceğiniz bir yer.
  üsküdar belediyesi ve başkanı oldukça önem veriyor bu tarz projelere.
  ... hernefessenol
 4. 4.
  gece 12 den sonra öğrencilere ücretsiz çay ve çorba eşliğinde sabaha kadar açık tutularak hizmet veren şahane modern kütüphane.

  öğrenci olarak ne kadar şanslı olduğumuzu anlatamam, hizmete bakarmısınız arkadaşlar gece 12 den sabaha kadar açık ya hemde bedava çay çorba ohhhhh...
  ... bakisficisi
 5. 5.
  artık sadece gece değil günün her saatinde yani 7/24 öğrencilere ücretsiz çay çorba kahve hizmeti vermeye başladı. izdiham olur mu olmaz mı bilinemez illa ki bir önlem alınmıştır bunun için ama hizmet şahane.
  bu arada mekan başlı başlına zaten harika. gerek öğrenciler için gerek okumayı sanatı sevenler için. yani ücretsiz bir şeylerin dağıtılması değil burayı muhteşem yapan.
  ... lordeismydope