bugün

daha ilk notasından kendini belli eden, mükemmel annihilator albümü. bu albümdeki gitar ve özellikle bas tonları inanılmaz tatlıdır.
bir entry'imdeki yanlış içi beni uyardığı mesajında, sadece entry nosunu ve entry'nin çürütüldüğü linki yazmış. sanki "ulan 90 yaşındaki moruk seni nasıl da yemiş, nihaha.." demek gibi bir şey olmuş bu ama sağolsun, varolsun. *
iyi sohbete girebilen,sizin için en iyi şeyleri araştırabilen sıcakkanlı,dost yazar.*
#7201885 entrysiyle helal olsun dediğim yazar. çokta cesaretliymiş. o şans bize ne zaman güler acaba? *
depremlere çok alışkın olan yazarmış.bugün öğrendim.
içerisinde harika sololar barındıran annihilatorın aynı adlı albümünden parçadır. beşinci sıradadır. thrash öğelerin yanında progressive öğelerde barındırır.
gece acıkma huyu olan yazardır. *
#8178940 sanırım işi olan veya baba parası yiyen bir yazar.

yoksa bu kadar cesaretli olabilir mi?
gitarda harmoniğin çok kullanıldığı parçadır. parçalarımdaki harmonikleri çok öven selflessı hatırlatmıştır gece gece...
bakkala sigara almaya gidiyorum diyerek evden çıkıp elinde çekirdekle geri dönen, bir anda sigarayı bırakmış yazar.
(#3354895)
--spoiler--
midyeler adet görmez, bu tamamen hurafedir. bir canlının adet görmesi için memeli hayvanlar familyasından olması lazımdır, yavrularını alıp emziren yada deli gibi sevişip çocuk yapmaya çalışan bir midye çifti görürseniz ben de midye yemeyeceğim. midyeler yumurta ile üreyen canlılardır, döllenme suya salınan spermlerin dişi midyeye denk gelmesi ile olur. bazen de hermafrodit özellik gösterenleri de vardır. aslına bakarsak midye zararlı mı.. evet, genelde lağımların denize döküldüğü yerleri sever çünkü besin olarak tükettiği bakteri ve ufak kurtçuklar daha çoktur, deniz suyunu solungaçlarından geçirerek nefes alır bu arada solungaçlarında her türlü ağır metal ve kirlilik birikir. özellikle yaz aylarında bu biriken kirlilik midye tarafından dışarı atıldığından siyah bir akıntı oluşur fakat midye demire tutunarak yaşıyorsa yada yaşadığı bölge yakınlarında bol demir varsa bu akıntı kırmızı renge yaklaşır, bu da adet gördüğü düşüncelerini doğurmuştur........
--spoiler--

entrysiyle ne mide bıraktı ne zevk ! aga bırakaydın da adet göreydi, düşük yapaydı be ! şimdi her midyeye uzanışımda bu entry belirecek ekranımda. abooow.
kötü çocuk.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#3998541)