bugün

görsel
yakın zamanda duyacağımız haber.
Her türlü insana seslenip,paraları omuzlayan şirkete yapılacak yasaktır.
5-10 yıl içinde yolda yürümekten korkar hale gelecek insanlar,sırf bu kadar iyi platformlar bu denli büyük manipülasyon yaptı diye.
Ben hepsine karşı çıkmış biri olarak şu ağlaşmalara götümle gülüyorum,göz göre göre eşcinsellik normalleşti şimdi sırada pedofili var buda gerçekleşecek ve sonunda anlayacaksınız.
Her zaman dedim bi iş fazla iyiyse altında iğrenç bir sebep vardır diye.
heyecanlandıran haber olup bir türlü gerçekleşmeyendir.
Ülkede sadece Sezer’i mutlu edecek haber. Bu kadar düzenli olarak başlığı canlandırdığına göre. Evet.
tam şu anda duymak istenilen haber. bu meret kesinlikle ülkemizde yasaklanmalıdır.
Tani acunun exxeni çıkacak kesin yasaklarlar. Netflix candır.
Arkadaşlar düzeldi.
şu son günlerde duymak istediğimiz sevinçten kahkaha attıracak haberlerden biridir...
netflix kullanmadığımdan umurumda olmayan haber. pembe götlüler düşünsün.
ha ha ha güzel şaka evet.
durun ya şu dizi bitsin son 3 bölüm.
kullanmıyorum ve kullanmam da, beni ilgilendirmeyen gereksiz olay.
(bkz: cem uzan a hapis şoku).
Iptv kullanıyorsan sana komaz.
yakın zamanda gerçekleşmeyecek olandır. korkmayınız.
birkaç dizi veya film izleyerek ahlakının bozulacağından endişe eden mümin ve mümine'ler için yer ve milli bir netflix gelsin. bizde kurtulalalım sizden.
ccc iptv ccc.
görsel

babamı netflix öldürdü.
fakirlerin oh olsun diyerek karşılayacağı haberdir.
(bkz: marsel ilhan).
netflix hıc kullanmadım kullananlardan sadece dızı fılm oyun tarzı seyler satın aldını bunları oynayıp ızleıdnı duydum sadece bu kadarla sınırlıysa neden bu kadar düşman gidilmiş onu anlamadım bılmedım seyler varsa affola dedım gıbı hıc ındırmedım bu netlıxmıdır neyse hakkında bı fıkrım yok.
ne alaka neden yasaklansın anlamadımki.
bir şeyleri yasaklamaktan ve yasaklanmasını istemekten ziyade onun yerine geçebilecek bir şey üretmeye çalışmayı ne zaman akıl edeceksiniz acaba?
türkiye'de ofis açma kararı almış dolayısı ile ülkeye az çok yatırım yapmış olacak bir şirketin yasaklanma talebidir. saçmadır.

nefret kusanların çoğu ya parası olmadığı için ya da gereksiz cinsellik içerdiği için nefret kusuyordur.
veyahut türkiye'de ki içerik miktar*ı veya fiyat politikası için de olabilir.

imza: Netflix kullanmayan birey.*