bugün

Bugünkü maçı kurtaran adam. Net.
galatasaray'ın bel kemiği. kalecilerin hası ve en yakışıklısı.
O kaleyi asla bırakmamasını istediğimiz. Tabiri caizse hayvan gibi güven veren kalecimizdir.
kendisi türkiye ligine 123456765432123 gömlek fazladır.
kim ne derse desin, ne söylerse söylesin türkiye liginde bulunan en iyi kalecidir.

avrupa ve dünyada da ilk 3 kaleciden biridir.

adam gol yemiyor.
manisa maçında tribünler penaltıyı atması için "muslera, muslera" diye tempo tutarken attığı o gülümsenin ardından iyice kalbimde taht kuran, dünyanın en sempatik kalecisidir.

Ben futbolcu olsam ve bununla maç esnasında karşı karşıya kalsam üzerim diye gol atmam la.

(bkz: kedi canını senin)
şut ne kadar sert gelirse gelsin topu eline mıknatıs etkisiyle yapıştıran, refleksleri mükemmel, yer tutuşu harika bir kaleci.
tartışmasız dünyanın en iyileri arasında ilk 5te olur.
Allah bu adami galatasaray'in basindan eksik etmesin, karsiliginda kulup anahtari verilse dahi satilmasin.

tanim: dunyanin tek; hem sempatik, hem yakisikli*, hem de yetenekli kalecisi. reflekslerini yedigiminin.
şimdi bu adam hakkında ne yazsam eksik kalacak biliyorum. O yüzden hiç yazmayayım. Sadece Hep galatasaray'da kal oğlum.
Tafarelin yetiştirdiği,üzüm üzüme baka baka kararir deyimiyle özleştirdiğim,her maçta ulan muslera adamsin diye bağırdığım,galatasaray spor klubünün yetenekli kalecisi.
galatasaray' ın asla bırakmaması gereken kaleci. olurda bırakılırsa bütün galatasaraylılar büyük bir üzüntü içine girecektir.

(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
orta aciliyor, arkada kuyt bombos vuracak goruyorum ama icimde ne bir korku, ne bir heyecan var. biliyorum muslera yemeyecek o golu, oyle de oluyor. koltuguma rahatca kuruluyorum, maci daha bir keyifle izliyorum ardindan. mondi gittiginde cok aglamistim, muslera giderse ne yaparim bilmem.
hem sempatik hem başarılı.
1.90 boya sahip olan galatasarayın kalecisidir.
Galatasaray için bulunmaz nimettir. Bir Fenerbahçeli olarak hayranım.
görsel

dün gece ki karizması ile yine kıskandırmış kalecidir. allah başımızdan eksik etmesindir.
uzayın en iyi kalecisidir. bir numaradır 10 numaradır süper stardır. evet.

abartmak bir sanat olsa bu galatasaraylılar büyük sanatçı olur. evet.
Bu aksam malesef ki hem ronaldo dan hem bale den sopa yiyecek kaleci.
Yazik la kimin cocuguysa.
dünyanın en iyi on kalecisinden biridir. volkan kim amk muslera nın yanında?
çok sıradan bir kaleci olduğunu 28334. kez gözler önüne seren ve cimbomdan daha iyi bir takıma transfer yapma olasılığı en fazla benim kadar olan file bekçisi.
dünyanın en iyi kalecisidir. ama bu dünyanın değil. evet. *
dünyanın en iyi kalecisidir net. sadece 6 adet yemiştir. normalde üç yerdi, dün gece duble yaptı. durmak yol yemeğe devam.
dün önündeki defans yüzünden kalesinde ilk defa 6 gol görmüş olan kalecidir. onun dışında maçta birkaç önemli şutu çıkartarak farkı önlemiştir. maç adına selçuk inan ile birlikte üzülünmesi gereken etkendir.
kumbaradır.
4.gol dışında yediği hiçbir golde uzaktan yakından hatası yoktur.