bugün

tipik milliyet internet haberi.
başlığı görenin aklına neler gelir kimbilir.
açılışa katılan valeybolcuların bu nedenle yatağa saat 3 de gittiğini söylüyor hıncal ama milliyet internet herzamanki kurnaz başlıklarından birini atmış.
ahanda link: http://spor.milliyet.com.....2012/1577436/default.htm
toplumda milliyetse he de geç gardaş. türevi mırıldanmalara yol açan haberdir.
sınır tanımayan milliyet gazetesinin yeni rezilliği. başlığı gören de neslihan gece olimpiyat köyünden kırığına kaçıp gece 3'te alkollü döndü zannedecek. yahu bu nasıl bir haberciliktir ben anlamadım. hiç utanması yok mu bunların? kime söylüyorum, arsızın yüzüne tükürmüşler rabbim şükür yağmur yağıyor demiş.
(bkz: greenwich) e göre mi? diye sorulası soru.
itiraf ediyorum bizdeydi. pişti oynuyorduk.
oldukça kolay bi' cevabı olan soru. bize geldi. beraber sahur yaptık. "allah kabul etsin" dedi, dudağıma bir öpücük kondurdu ve gitti.
Hıncal uluç'a bi sorsanıza bizim sarı kız sütü az verir oldu sebebi nedir? Ne de olsa adam Eflatun'dan sonraki en büyük düşünür... Buna da bi fikri vardır herhalde...
henüz bugünün diğer haberleri;

-tecavüz odasına kapatılan kız "o teklifi" reddetti. (ne geliyor aklınıza? yok o değil. devlet koruma teklif etmiş o da gerek yok abimle kalırı demiş)

- Tarihi derbinin saati belli oldu. (tamam kadıköy'de son oynanan maç kazananın şampiyon olacağı maçtı tarihiydi, süper kupa maçı nasıl "tarihi" oldu?

-Fenerbahçe taraftarını çıldırtacak hamle! ( yalandan bir cardozo transferi haberi)

gibi.. ama neslihan başlığından çok daha çarpıcı başlıklar altında çok alakasız yazılar olduğu görülmüştür. gerçekten posta gazetesi kalitesinde..
türkiye'de uzun yazılar okunmaz. (bkz: inci sözlük) bunun en güzel yansımasıdır. bilemedin bir paragraf okunur gerisi "heee, bak seeennn " diyerek geçilir.

bu (aklımdan akıl almaz şeyler küfürler geçirdiğim ama söyleyemediğim) medya bunu her seferinde yapmakta, diledikleri gibi algı yönetimi uygulamakta ya da bu haberde olduğu gibi "tık" rekoru kırmak amacıyla bu tür adiliklere başvurmaktadır. yalnızca milliyet'in sorunu değildir. tıkını ziktiklerim.
milliyet gazetesi editörlerinin yaptığı hayat kadını çocukluğudur....

neslihan, evli ve çocuk sahibi bir bayandır; sonra da tecavüz etsinler diye odaya kapattılar iki yüzlülüğü; bu toplumu sapıklaştıran sizlersiniz, vebaliniz büyük yatacak yeriniz yok!
siz verilen linteki haberi okumuyorsunuz sanırım.

sayın uluç soruyor; sabah maçı olacak bir takımın kaptanı, neden sabaha kadar süren açılış töreninde bayrak taşıyor.
bir benzer başlıkta türdeşinden gelsin.

(bkz: tecavüz odasında neler oldu)?

http://haber.mynet.com/te...-neler-oldu-644753-yasam/