bugün

içinde kahve bile yok. tortusunu içiriyolar bize biz de mal gibi kullanıyoz
Ne yazık ki haklıdır. Ki bu sadece 3 ü 1 aradalar için değil gold ve classic türündeki kahveler için de geçerlidir. Kısacası hazır kahve. 3 ü 1 aradayı fazla tüketmesem bile paket chocolate ve white chocolate mochayı seviyorum ben. Ondan zararlıymış falan filanla çok ilgilenemiyorum. işime gelmiyor.

Ee biz her gün her gün starbuckslarda takılan cix çocuklar değiliz. Zararlı da olsa içiyoruz işte. Kahve keyfimizden de olmayalım zararlı diye. Aslında en temizi her gün bir fincan türk kahvesi içmek de alternatifler çoğalınca klasiğe rağbet edilmiyor eskisi kadar.
Hazır kahveye laf ediyor gibi olmak istemem ama içindeki oksijen kimyasal proseslerle buharlasinca kahve kahve olmaktan çıkıyor.

Şeker ve kremaya hiç değinmedim daha.
Haklıdır.
bağımlılık halüsinasyon kalp hızı artışı uykuzusluk denge bozuklugu kalp rahatsızlıgı sürekli lavobaya çıkma ihtiyacı gibi sorunlar meydana gelir çok içildigi zamanlarda.Her türlü zararlıdır.Çay için çay .
sağlıksız olmasını geçtim tadı da iğrençtir.
süt tozu var içinde, evet zararlı.
içinde şeker oranının da olduğu kahvedir. Üniversite sınavlarına çalışanlar için yegane dosttur diyebiliriz.
Zararlı olmayan herhangi birşey söylemesine karşılık tersini ispatlAyacağım tiptir.
Benim mesela. günde beş bardak içiyorsanız hele benim gibi acil bırakın.