bugün

oldum olası, olasım yoktu. hiçbir nesilden olmayan cinsiyetsiz bir kişidir.
beyin o kadar işlevsiz ki yazdığım bir entry'de sadece halkların demokratik partisinin kısaltması olan hdp geçtiği için, dikkatinizi çekeyim partinin sadece kısaltması, beni hdp'nin propagandacısı olarak damgalamış beyinsizin biri. hoş bu ya mutlu da oldum. enazından bu beyinsiz gurühtan olmadığımı gördüm. tüm damgalama teorisyenlerine selam olsun.

(bkz: her allah diyeni şakirt diye damgalamak)
kürt yazar. hemi de pkk'lı. neymiş zap destanıymış.
peh...
ulan sözlükte ne zaman en insani damarımla bir şeyler yazsam ya da en minimal düzeydeinsani pencereden bir siyasi olaya baksam hemen nikaltıma kürt yazar, pkk'lı vs vs saçma sapan ergenvari, içi yıllardır doldurulamayan boş kalıplarla saldırıya uğruyorum.

çok uzun uzun size bir şeyler anlatmak isterdim ama anlayamayacağınızdan o kadar eminim ki...susuyorum.

çünkü argümana bakıp karşısındaki adama don biçmek... aha faşist, aha komunist, aha kapitalist diyerek, savunamadığı fikirleri, karşısındakini bi' kalıba sokarak kurtarma ihtiyacınızdan kurtaramayacağım sizleri... hep sözlük alışkanlığı hep.

merak edenler için son kere de ben yazayım da papağan gibi alt alta aynı entrileri yazmayın amına koyim; kürt'üm.

birazcık farklı şeyler yazın ki kaale alayım bende.
k*rt yazar.
en başta insandır. millliyetçiliğinizi gidin başka yerde sıçın aq.
la ciddiye mi alıyorsun sen bu malları?
olum keyfine baksana sen.

Kime hesap veriyorsun?
tost makinesi ile girdiği zeka testini kaybeden mahluklardan bahsediyoruz.

sözlük köpeğin olsun senin.
tabi ki ciddiye alıyorum bunları çünkü birlikte yaşıyoruz. elimden geldiğince anlatacağım bazı şeyleri onlara çünkü cahil bir insana pek çok şey anlatılabilir, öğretilebilir, bu normaldir.

ancak cahil kalmayı seçen bir güruh var tüm yaşam enerjimi çalmak, isteğimi kaçırmak üzereler.

bu tür insanlarla aynı havayı solusun diye mi ben bir kız çocuğu dünyaya getirecem?

korkutucu!