bugün

yunanca'da ölmüş, ölü ve ölü ruhlar anlamı taşımaktadır. nekroi olarak da geçmektedir.
8. nesil sözlük yazarıdır, hoşgelmiş efendim.
gelir gelmez de başlık parsellemenin yollarını aramıştır. **
beni yanlış anlamış sözlük yazarıdır. hoşgelmiştir yinede.
adanali yada adanada oturdugunu dusundugum yazar.
doğrudur adanadayımdır,adanalıyımdır.
(#11328917) başı açık olupta vucut hatlarını göstermeyen bayan öğrencilerde var aynen başı açık olup mini etek giyen bayanlar gibi.

onlar nasıl özgürse başı kapalı olup vucudunu gösterende göstermeyende özgürdür.

işte sizin özgürlük anlayışınız sadece kendi istediğinize göre olanlara vardır.
warcraft karakteri. ejderhanın günü romaninin antagonistlerinden.
(bkz: nekros skullcrusher)
#11371207 bu entrysiyle aynı görüşe sahip olduğum bir yazardır. eksik olmasınlar.
(#11388023)
karşıma çıksa döverim ben bunu sözlük. hem de öyle böyle değil.
8. nesil çaylak.

gelirken sigara ve ekmek al, eheh.
(#14241792) sevmediğim nadir adanademirsporlulardandır. kendinden farklı konuşan herkesi cemaatçi diye yaftalamayı marifet sanan zümrenin adamıdır.
ikimizde onu çok seviyoruz. *
sevdiği tarafından siklenmemekte olan yazar. bir omuza ihtiyacı var.
açıp tarhine baktığında ülkenin en fazla resmi kupa kazanmış takımının kim olduğunu görürsün yavrum.ıvır zıvır takımların mücadele ettiği adı bile artık tedavülden kalkmış kupayla tarih yazılmıyor.siz daima 2.olmaya 2.kalmaya mahkumsunuz.ve tabi fenerbahçenin karşısındaki rakip kimse onun renklerine bürünmeyede devam edeceksiniz.yani bukalemunluktan kurtuluşunuz yok.kaderiniz bu.
10 senede bir man. united , valencia gibi ş. liginin gediklisi takımlar avrupa ligine düştü diye avrupa ligini pohpohlamaya çalışan gülünç insan.

küçük bir anektot: final öncesi basın toplantısında arsenalli henry finale yükselmeleriyle ilgili soruya ş. liginde devam etmeyi isterdik demiştir.
programlanmamış hücre ölümü. inflamasyonla sonuçlanır.
(#22509270)

eğer eksi verene zottirik diyecekse entry girmesin.

ha eğer ki bize neyse oğlunun isminden, yine entry girmesin.

verdim eksini güzel kardeşim.
boşa koydum dolmadı, doluya koydum almadı yazarı.

hayır yani sözlüğe girenler de ord. prof hepsi di mi güzel kardeşim.

hem efendilikle artı arasındaki bağ ?
(#29316353) adam biliyor da yazıyor, eksilemişler cidden.