bugün

Terk edildim
Şişkoyum
ilk kez gördüğüm insanlara soğuk davranırım
Karşı cinsle iletişimim az.

Yeterli sebeplerdir.
sevgilim var işim yok nasıl isterim ki kızı.
düzgün birisi olmadığındandır. yada olmadığından demiyeyim bana denk gelmediğindendir. öylesine ilişki yaşamakda bana göre değil. olursa ölümüne diyenlerdenim.
(bkz: çünkü eşeğin sikinden dolayı)
Korkuyorum ya KYK borcu varsa diye.
Müşkülpesentliğimden veya herhangi birilerinin müşkülpesentliğinden. Kuvvetle muhtemel.
Çünkü aşk kullanıp atıyor.
Vakit kaybı. Gerekli özeni ve ilgiyi gösteremiyorum her zaman. Farklı önceliklerim var. Yalnız sevgilim olduğunda iş değişiyor. Çok anlamlı ve değerli geliyor. Sonrası daha rahat, huzurlu. Sanki boşa kürek çekmişim gibi hissediyorum.
Düşünüyorum da şuan sevgilim olsa bana verebileceği bi mutluluk yok. Aynı şekilde benim de ona.

Baba parasıyla kafede kızla yiyip içmek bize yakışmaz.
Bana güvenmediği zamanlar ona ben seni istiyorum başkasını değil derdim. Gene de bana inanmaz, kıskançlıktan beni bunaltırdı.

Ama ayrıldık, üstünden 2 yıl geçti ve ben hala başkasını iste(ye)miyorum.
rutinleri sevmiyorum. aykırı bir yolcuyum, dünya geniş. aynı insanı her gün görmekten sıkılacağımı bildiğim için sevgilim yok. ha bir de onun kıskançlığı, evcil hayvan misali ilgi beklemesi... ürperdim bak.
Çok derin bir insanım çok haddinden fazla böyleki ben bu Türkiye Cumhuriyetinde var oldukça benim gibi biri gelmez.Gökte kartal yerde mantar işte ben buyum abi.
sevgili yapmak için konuşma ve ikna yeteneğinin olması lazım video oyunları yıprata bilir.
imkansızım.
Bir soru cümledir. Bunu soran kişinin %88 oranında sevgilisi vardır.

Sanane? Diye cevap verilip oradan uzaklaşabilirsiniz. Keza hiç tahammülüm yok böyle insanlara.
Oğuz Atay düştü aklıma.

“ Tutunamayanlar “

“ Tehlikeli oyunlar “
görsel
neden sevgilim olsun?
sırf sevgilim olsun diye biriyle sevgili olmak istemiyorum. karakterine ve yaşam tarzına önem veriyorum.
O konuya az vakit ayırsam, sevgilim olabilir belki. *
görsel
ne biliyim be aga yapmadık yapmamaya da devam edeceğiz galiba.
Şu başlığı uplamasak olmuyor mu? Bakın başka bir sürü güzel güzel başlıklar var. Oralara yönelelim biraz he?
Bünyeye ruha zararlı şeyleri kullanmadığımız için yok.
O kadar karizmatik değilim maalesef. Şaka lan şaka fakiriz oğlum işte.