bugün

kimsenin başını yakmak istemiyorum.
Bana yaramıyor.
şiddetli geçimsizlik var bende galiba, ondan.
çünkü herkesin sevgilisi var. sevgilisi olmayan birine denk bile gelemiyorum.
aklım başımda da onun için. deli de dürtmedi ayrıca !..
Kime denk gelsem niyeti sapıklık düzgün ilişki yapmak isteyen kalmamış piyasada.
Sütten dilim yandığı için+1 bir de beni hep kekolar seviyo mıknatısım ben napiyim bu da benim kaderim.
Kafam böyle daha rahat, daha sakin daha relax.
Olmuyor.
Destansı aşkı evde pinekleyerek arıyorum, ondandır.

Hem zaten, ne gücüm ne de hevesim kalmadı. Varsa nasibimde biri, beni evimde de bulur.
bekliyorum..
kullanmıyorum bu aralar.
yeterince silkelendim, ne para kaldı ne morel, tesekkürler, sen sıradakine git, oradan devam et kadın ticaretine.
Beni beğeneni ben ben beğenmem, benim beğendiğimin ise yüzüne bakamam.
eskiden bana en çok sorulan ve uzun zamandır keşke bana da bu soru sorulsa demiş olduğum sorudur.
(#45264303).
içe dönük, hayatla ilgisi az olan, ortalamanın 1-2 tık altı bir görünüşe sahip olduğum için. param çok olmasa da var. istediğim şeyi alıyorum, tüketebiliyorum ama utangaçlığa derman olmuyor.
henüz o hanımla tanismadim. oralarda bir yerlerde benden habersiz yaşıyor. birgün yollarımiz kesisecek ve ben ona ellerimle yemek hazırlayacağım. romantizmi kestikten sonra gerçeklere dönelim.

yaş belli bir seviyeye ulaşınca karşindakinden farklı şeyler bekliyorsun. muhabbet çok önemli oluyor. sadece evde hayatını geçirmiş, hiç bir şekilde kitap okumamış, iki satır yazı yaşamayan, anlattığı seyleri dinlemekten sikilacagim biriyle sevgili olamıyorum. sırf seks için bile artık katlanamiyorum. şans verdiklerim beni hayal kırıklığına uğrattı. artık bundan sonrası için bir adım atar miyim bilmiyorum dogrusu. artık sadece kendim için yaşamaya başladığım için, başkası da güzelliği de seyimde değil. beraber dagitabilecegim aynı zaman da da beraber oturup konusabilecegim, fikirlerini dinlemek için özellikle arayacağım birisini istiyorum. bu uğurda çok fazla hayal kırıklığı yasadim.
27 Haziran 2015 cumartesi günunden beri yok.
Çünkü evliyim amk şeklinde cevap verilebilecek sorudur.
Kendime güvenemiyorum.
Olurda bir aptallık yapıp tekrar aşık olursam kendimden ödün verip karşı tarafı mutlu etme derdine düşerim diye.
Sonunda çok acı çekiyorum. Toparlanması 2-3 yılımı alıyor.
içimden gelmiyor bu gelmeyişin sebebiyse her defasında güvenimin boşa çıkması, geçenlerde biriyle sohbet ederken bana dedi ki inan ama güvenme hala üzerine düşünüyorum fakat benim güvenemeyecegim biriyle nasıl bir iliskim olabilir ki ?
Sevilecek birisi değilim. Sıfır abartı.
Olumlu, çekici bir özellik bulmak pek mümkün değil.
Çünkü değersizim,
Ne kadar değer versem de..

Çünkü yoruldum,
severken parçalanmaktan..

Çünkü inancım yok,
Sevmenin mutluluğuna..
fuck buddy tercih ediyorum.
Bazen ortaklaşa dağ evi kiralıyoruz. Hoş oluyor. Sevgili çok masraflı ve tripli oluyor.