bugün

"henüz o kadar mükemmel birisine rastlamadım."
görsel
çünkü sevgilimle evliyim.
çünkü karım diğer sevgililerimi öğrenirse ağzıma sıçar.
ama gizli gizli kaçamaklarım oluyor onlarda sevgili değil zaten öylesine seks kazaları.
güven problemi yaşıyor olmam.
Çünkü bekarlık sultanlık - mış. Dert yok, tasa yok, neden aramadı, ne bu trip yok, yok yok yok...

Kafa rahat.

görsel
Uzun zamandır Asosyalim.
Üzerimde tükenmişlik hissi baya yoğun, korkuyorum aldatılmaktan.
Yalnız, bazen bir enerji patlaması oluyor içimde şimdi hazırım diyorum sonra amaaan kim uğraşacak diyorum oturuyorum yerime.
Gidenler, sevilmeyecek bir kadın olduğumu iliklerime kadar hissettirdiklerinden olsa gerek, sevdiğim olsun istediğim zaman hüzün çöküyor yüreğime.
Hak etmiyorsun diyorum kendime.
Son kullanma tarihleri çabuk doluyor. Emektar olmadan emekli oluyorlar.
bunu sevgiliye sormak lazım.
ıssız adam gibiyim.
ölümüm birden olacak seziyorum
hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim

(bkz: aysel git başımdan)
Çünkü neden olsun, neden bir insan sevgiliye her daim ihtiyaç duyar?

Sevgilimin olmasına gerek yok çünkü evlenmeyi düşünmüyorum.
Evlenmeyi düşününce Sevgili yaparım çünkü bazı şeylerin uzaması benim inancıma göre yanlış ve gereksiz. Sevgili yaparım ve evlenirim.
Tanımadığım insanla da sırf sevgilim olsun, sevgili olalım diye bu yola girmem. insanlar sevgili olmak için tanışıyor, 2 gün sonra sevgili olup sonrasında ayrılıyor. Çok anlamsız geliyor bana böyle şeyler.

Her şeyi geçtim bir insanın elini tutmak bile ona bağlılıktır, kaç kişinin elini tutabilir bir insan? Vicdana sahip biri olarak, inancını sosyal hayatına yaymaya çalışan biri olarak günah olduğunu bildiğim şeyleri yapmıyorum.
Sevgilim de bu yüzden yok, hiç de olmadı.

Sorsak herkes müslüman ama sosyal çevreme bakıyorum, yaşantı tam tersi.

Sevmek günah değil, insanlar birilerini/birbirlerini sevebilir ama belirli bir çerçeve içerisinde olması gerekiyor.

Neyse, inanç vs diyelim genel olarak.
Tanıştığım her kadın güven vermediğimi söylüyor istisnasız.
Çapkın bir tipim varmış, aldatırmışım, elde tutulamazmışım, ben uslu dursam da kızlar peşimi bırakmazmış vs vs...
Ben de bu nedenle haftalık, aylık ilişkiler kuruyorum dolayısıyla sevgilim olmuyor. Boktan bir durum.
Derdim olduğunda başımı yaslayıp huzur bulacağım kimse yok anca sikmeli sokmalı saçma salak hayatlar..
Akıllanmaz bir bull olduğum için.
30 yasindan sonra kimsenin sorumlulugunu almak istememek. Kendi sorunlarinla bas edemezken, baska kimsenin sorunlarina ortak olmak istememek.
Sadece ben degil benim gibi 30+ neslin bebeleri de ayni dusuncede.
Malım çünkü.
Nasip, kısmet zorla güzellik olmuyor.
Çünkü işim yok. Hoş işim olsa bile birisi yok. Yoldan birini çekip sefkili olak mı diye de sorulmaz. Onun için yalnızım dostlarım yalnızım yalnız. Puff tır kiralayıp yük taşıyasım var.
neden sevgilim yok diye düşünüyorken korktuğumu farkettim tecavüzcü iftirası yiyen bir arkadaşım var şuan içeride benimde başıma aynısı gelirse diye korkuyorum.

reddedilmektende korkuyorum birkeresinde reddedilmiştim artık gözüm yemiyor.

korktuğum birşey daha var sevgilim olsa bile benden sıkılır çünkü paylaşacak pek bir şeyim yok komik değilim yakışıklı değilim.

bu kalp artık yorgun bir marius dolmuşun motoru kadar yorgun.
Cevabını bilmiyoruz, neden yok..
yakışıklıyım ama utangacım açılamıyorum. hep kızlar beni tavlıyor sevgili olmak istiyor. şimdi markette kasiyer bir kız var bana yürüyen beni yüz vermiyor sanıyor ama utangacım napıyım.
görsel
artık cinsellikten gına geldi de ondan.

yahu bir izin ver tanışalım, konuşalım, birbirimizin güvenini zamanla kazanmaya çalışalım, ne bu acelen?

durum böyle olunca, insanın güveneceği gelse bile güvenemez. çünkü aklı olan bir insan, cinselliğin bokunu çıkartan bir kadın olduğunu çok rahat anlayabilir

sizleri tanımama izin verin! zamanı gelince onu da yapacağız.
Olmaması herkes için daha sağlıklı ruhsal açıdan.
neden sevgilim olsun ? tek yaşamak gayet güzel ve zevkli.
bir kadın var. daha doğrusu vardı.

benden nefret ediyordu umarım halen nefret ediyordur ama benden neden nefret ediyordu anlamış değilim sadece masumane duygularımı açmıştım.

umarım halen nefret ediyordur çünkü nefret sevgiden daha güçlü bir duygudur.