bugün

Herkes onu aradigi halde neden kimse onu bulamiyor benim hep sordugum sorudur.
kaybolan çorap tekini mi arıyosun lan, kaderde varsa karşına çıkar merak etmemeli.
Aradığınız aşka ulaşılamama sorunudur.

Sana alo diyorum beni duymuyor musun?
Telefona cevap ver artık sevmiyor musun?
çünkü aşk aranarak bulunacak bişey değildir.

ne deniliyordu en güzel anılar en beklenmedik anlarda oluşurlar.

beklemeyin nasıl ayağınıza geliyor.

beklemiyorum deyip de kendimizi de kandırmamak lazım. saygılar.
kızların orospu olmalarından kaynaklanan durum. biz belgelerle konusuruz gencler. kuzenim 16 yıl sevgili olduğu kızla evlilik kararı aldı nisanlandı sonra kız kuzenimin isi olmadığı gerekcesiyle nisanı attı.
--spoiler--
Because of they didn't find me yet, you fucking motherfucker.
--spoiler--
Buldugumuz zaman cabuk tuketiyoruz belki ondandir.
Aşkı buluyoruz ama elimizde tutamıyoruz.
ben yakisikli degilim. tanismak zorunda kaldigim insanlar hep isme ya da tipe baktilar. adim ali tipim iyi olmasa da adimda ne bok vardi anlamadim.
aşk 'aranarak' bulunacak bir şey değildir de ondan.
bulamadıkları aşkı aradıkları için, hayallerindeki aşkı bulsalar bile ona sahip olmanın şımarıklığıyla yaşadıklarının ne kadar güzel olduğunun farkına varamıyorlar, gözleri hep sahip olamadıklarında kalıyor.
Sözlük yazarlarının gördüğü enteresan rüyalarda çerkeslerle ankara simidi yenmediği içindir.
Sen aşkı değil zevki arıyorsun.
x kişisi y'yi seviyor. y kişisi ise z'yi seviyor. dolayısıyla ne x ne y ne de z mutlu ! biri şans verse belki olur...
hep daha fazlasını istiyor da ondan.
bir insanın aşk duyduğu kişi ve kendisine aşık kişi aynı kişi olmayabilir. bu da aşktan soğutan, can sıkan bir gerçektir.
cevabı " tercih edilen ve karşılaşılanın aynı kişi olmaması yüzündendir " olan sorudur.
hemen herkes kesin bundan daha iyisini bulurum dusuncesinde olduğu içün halihazırdaki ilişkisini umursamamasi yipratmasindan dolayı ayrılığın kaçınılmaz olması. yeni aşklar ve ayrılıklar sürüp gider. sonra ne mi olur kızın kaşari erkeğin orospusuyla dolu boktan bir genç kitlesi oluşur.
(bkz: nereye bıraktıysan oradadır)
Bence bu gerçek bir şey değil ondan. insanlar birbirlerini kafalarında fazla olumluyorlar. insanlar Zamanla vakit geçirip tanışınca kafasında kurduğu sevgili tasarısının karşısındaki insan olmadığını anlıyor. Aslında çoğu insan kafasında olumladığı karaktere aşık oluyor. insanlar birbirlerind kusurlu varlıklar olduklarını unutturuyorlar ve karşılıklı saçma bir etkileşime giriyorlar. Bu aptal olumlamanın en büyük nedeni dürüst davranmamak. fazla makyajlı, filitreli ve düzeltilmiş fotoğraflar, karşımdaki ne düşünür duyarı, kendini iyi gösterme çabası, kendin olmama gibi nedenler sıralanabilir.
https://youtu.be/cjy8qmF2Gpo

Bu videoda aradığınız cevapları bulabilirsiniz. iyi seyirler...
görsel
buluyoruz da. ya onun ya da bizim dötümüz kalkıyor ve aşk bitiyor. dötlerimize sahip olabilsek problem olmayacak ama dötü tutamıyoruz.
görsel

Haluk bilginer’in sesiyle içinizden okuyunuz.
Bir soru.

Bence herkes hayatındaki aşkı 1 ve ya 2 kez buluyor. Fırsatı kapanlar devam ediyor, kaçıranlar ise bi daha bulamıyorlar.
çünkü kimse aynaya bakmıyor, herkes bir tık üstünü istiyor.