bugün

bu mecralarda değerli vaktini heba etmek istemeyen insandır.
uyguladığımdır.
Sapına kadar sözlükçü insandır.Al kapi iste buda sapı.
facebook ve de twitter account u olmayan insandır.

iyidir hoştur da birde bununla gurur duyup marifet sanan arkadaşlarım var ki onlardan nefret ediyorum.
Asosyaldir.
Ulan ben ikisini de hayatimda hiç kullanmadim şimdi üstteki entrylere baktım o kullanmamış bu kullanmamış falan. iyi güzel hoşta kim kullanıyor lan o zaman bunları?
lümpendir.
mümkün olsa cep telefonu dahi kullanmayacaktır.
(bkz: buyrun benim) şeytan icadı gibi saçma düşünceden değil tamamiyle ergen ve ergen ruhlu, kendini beğenmiş ve popüler olma çabasında olanlarla dolu olduğu için.
seytan icadi falan gibi dusuncelerim olmadan yaptigim seydir.
asosyaldir. onca insanın kullanıp arkadaşlarının resimlerine baktığı bi platformda. kendi arkadaşlarının nerede ne yaptığını merak etmiyorsa, sevdiği bir şarkıyı paylaşmıyorsa o kişi hem asosyal hem de maldır.
hayattan bir adım geride kalır. arkadaşlarının değişik konular hakkındaki fikirlerini, yorumlarını, beğenilerini hiçbir zaman öğrenemez. gündemden ve güncel esprilerden uzak kalır, yeniliğe kapalıdır. her ne kadar olumsuz yanları var olsa da, teknoloji çağında yaşıyoruz sonuçta.
sıkıntılarını içinde tutan insandır. Sosyal ağlar dışında iletişimi kendisine yetiyordur.
iletişim kurmanın zor olduğu insan tipidir. sosyal ağlarda hesabı olmadıkça böyle kişilere ulaşmak sıkıntılıdır.
herkesin ne yaptığımı,kiminle olduğumu, nerede yaşadığımı,kimlerle arkadaslık kurduğumu, ne yediğimi, ne içtiğimi, nereye gittiğimi, ne giydiğimi, ne sevdiğimi, bilmesinden iyidir asosyal veya mal olmak . hiçbir şeyin değeri kalmadı artık önceden arkadaslığın, dostluğun ayrımı vardı şimdi ise yok herkes dostun herkes kankin yalan arkadaslıklar, gereksiz samimiyetler. yok facebook da etiketler, samimiyetsiz fotoğraflar, yoldan gecerken aayy dur şurda 5 dk yer bildirimi yapayım diyenler, özel yaşamının her anını resim yada iletiyle gözler önüne serenler. yok yok bende yaptım bunları ama cok pismanım artık bu 2 sosyal ağ da sadece zaman kaybı.
kendini ulaşılmaz, mükemmel sanar bunlar bide.
sevgilisi vardır. ayrılınca yardırmaya devam eder.
asosyaldir.
en akıllı insandır.
ezik değildir.
"Karı-kız" fotosunu googlelayandır, google yeterli gelmediyse ya da sosyal çevreden birine bakılacaksa da arkadaştan "pamps hesap versene, şifre versene" diye hesap yanlayandır.
Benim kendimdir. Ergen/abaza kesimlerden ve spam paylaşımlardan arındırılmış elit ortamları tercih ediyorum.
(bkz: google plus)
adam gibi adam. erkekse tadindan yenmez.
rahat insandır.
şova ihtiyacı yoktur.
hayatını kendi sınırları içerisinde yaşamayı sever.
gereksiz şeylere kafa yormaz.
Yıllar sonra hepimizin olacağı insan.
eli öpülesi insandır. olmak istediğim insandır.