bugün

Birbirine bön bön bakan iki sevgilinin konuşmayı başlatmak için birbirlerine sordukları soru cümlesi.
genellikle cevabı..hiçç veya seni olur.
dişi cinsin elindeki en büyük kozdur... olası bir yanlış cevapta (bu akşamki maçı, karşıdaki hatunu veya hiiiiç gibi) bir kavganın başlama sebebidir... **
git bi çay koy dedirten sorudur.verilen cevaplar genellikle böyle soruya böyle cevap tadındadır * * * * * *.gerçekten düşünülen şeyler çoğunlukla söylenmez.söylenecekse de sorulmadan söylenir.
seviştikten sonra, sigaradan öncenin klişe lafıdır..
ortasından sıkılan diş macunu gibi götten uydurulduğuna inandığım klişe. 30 000 kadınla seviştim hala da sevişirim, çıkıp birisi bana bu klişeyi kullanmadı lan.
dalgın görünüp bişeylere kafa yoran insanlara sorulan klasik sorudur.adam senden gizli bişeyler planlamasa zaten sanada söyler dimi.ha söylemiyosa zaten dandik bi sorunla "yaa aslında varya...." diye birden ortaya dökücek değildir kafasındakileri.
''bilmeni istesem sesli düşünürdüm'' diye cevap verilmesi gereken saçma salak bir soru.

(bkz: soru başlığa cevap entry girmek)
yazılı sırasında öğrenci kağıdı bakarken hocanın gelip de söylediği söz.
genellikle hatun kişinin olmadık zamanlarda sorduğu ve erkeği kitleyen soru cümlesi. erkek kişi genelde boş boş bakarken bişey düşünmediği için %99 oranında yalan cvp verir, ve bu yalan cvp ların %99 uda "seni" şeklindeki cvplardır. gerçek cvp aslında "arabada çok yakmaya başladı" ya da "hakan da ne taktı ama doksana be" dir, e soylencek şey vardır soylenmiycek şey vardır.
hatun güruhuna verilecek tavsiye "insanı dinden imandan çıkarcak zor sorular sormayınız lütfen" dir.
"hatun:ne dusunuyorsun sevgilim
erkek:senin dusundugunu,bitanem
hatun:terbiyesiz"
minvalindeki efsane dialog kultlerinden birinin dogmasina neden olan soru
şirketi batmış, ailesi dağılmış veya başka büyük çöküntüler yaşamış insana sorması kaçınılması gereken soru.
cevabı genellikle 'hiğiiiiiiç!' olan sorudur.
sevgilimle ayrılmaya çalıştığım anda konuyu açabilmek için kullandığım anahtar.
genelde, kalabalık bir ortamda, konuşmayı dinlemeyenlerin foyasını meydana çıkarandır.
uzaklaraa dalıp gitmiş , susmuş düşünceli insanlara yöneltilen bir sual.

en güzel cevabı ise evli ve çucuklu^dan al bundy vermiştir.

peg bundy : ne düşünüyorsun ?
al bundy : ne düşündüğümü bilmeni istesem şu an seninle konuşuyor olurdum.
genellikle belirli bir sessizlik anından sonra kullanılan, cevabı açısından garip bir cümle.

(bkz: insan her düşündüğünü söyleyemez ki)
(bkz: buna yüreği yetmez)
- ne düşünüyorsun?
+ senin düşündüğün şeyi
- terbiyesiz pis sapık!
- ne düşünüyorsun?
+ hiçbir şey!
- neden?
+ çünkü böylesi daha az acı veriyor...
sıkıntıdan sağa sola bakınırken "ne düşünüyorsun" cümlesiyle irkilmenize neden olan merak sorusu.
şahsıma genellikle bir tartışmadan sonra sorulan soru.
ne düşünüyorsun?
içimdeki canavarı çıkarmayı.
senin düşündüğünü cevabı verildiğinde karşı tarafın dumur olduğu soru.
an itibariyle şahsıma ait olan da '' koray gencerler'in anasını'' yazarak doldurdugum facebook sorusu.
an itibariyle; ah bir bilsem de düşünmesem dediğim soru.
facebook'un sorduğu soru cümlesi.
"eşşeğin skini" şeklinde cevap vermek istediğim/verebileceğim soru.