bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şu aralar en gözde söz yazarı..
    3 ... manson
  2. 2.
    "yan yana fotoğraf çektirelim" isimli harika bir albüme sahip,güzel sözler yazan sanatçı.
    4 ... elendil
  3. 3.
    beni hatırla adlı eseri yapabilecek yetenekteki izmirli besteci...
    5 ... ferrole
  4. 4.
    ALBÜM: Sokak Kızı

1. A Bu Hayat
    2. Bana Özel
    3. Ben Sokak Kızıyım
    4. Bu istanbul
    5. Bırak Seveyim Rahat Edeyim
    6. Erkeklerde Yanar
    7. Geberik
    8. Hadi Güneye
    9. Ölüyorum Anlasana
    10. Özgür Çiçek

ALBÜM: Demir Leblebi

1. Bu Havada Gidilmez

ALBÜM: Yan Yana Fotoğraf Çektirelim

1. Anlamaya Çalış
    2. Atıyosun
    3. Beni Hatırla
    4. Beyoğlu
    5. Gül Pansiyon
    6. Hay Hay
    7. Hayat Güzelmiş
    8. Hokka
    9. Küçük Gemiler
    10. Nereye Böyle
    11. Otomobil
    12. Ukala Dümbeleği
    4 ... kacak kelebek
  5. 5.
    Çocukluğu
    Üç kızkardeşten ikincisi olan Nazan Öncel in çocukluğu, kendisinin konuşmak istemediği bir konu olmakla beraber fazla bilinmemektedir. 5 yaşında Acı Tesadüf adlı bir filmde oynayan Nazan Öncel in anne ve babası ayrılmış, belirli bir süre evden uzak kalan annesi başka biriyle tekrar evlenmiştir. Annesi ve üvey babasıyla yaşamaya başlayan Nazan Öncel, Demirden Leblebi adlı şarkıda "... elleri bacaklarımda/geziniyordu anne/babacığım yapma dedim/bir hayvan gibi soluyordu..." dizeleriyle üvey babasının tacizinden bahseder, bu konu hakkında da daha fazla konuşmayı reddeder.
    6 -1 ... kacak kelebek
  6. 6.
    çok büyük sezen aksu kompleksleri olan bi kadın.Kaldı ki sezen aksu'dan daha iyidir bana göre.ha sezen aksu kadar istikrarlı değildir,zira sezen in kötü şarkısı yoktur hemen hemen fakat bu insanın kimi şarkıları sezen aksu nun yapmış olduğu bütün şarkılardan daha iyidir ***
    5 ... pashacocuuu
  7. 7.
    herşeyi ile farklı bir kadın...
    4 ... irena
  8. 8.
    demir leblebi kasedi yüzünden baya bi tepki toplamıştı sokarım politikana ve ensest ilşkiyi anlattığı demir leblebi parçası dolayısıyla taşa tutulmadığı kaldıkendisinin deyişiyle tabuları yıkmaya çalışmış ..amma velakin çok güzel parçalar yapıyor bir hadise var kasedi ve göç kasedi enfestir tavsiye edilir
    3 ... oksimoron
  9. 9.
    izmir kökenli aykırı söz yazarı ve şarkıcı ama önce söz yazarı
    3 ... juansebastianveron
  10. 10.
    son zaman kendini popülarizmin kucağına attığını düşündüğüm sıkı müzik kadını.
    1 -2 ... zula