Ağır kezbanlık içerir.
Uzak durulması mutlak insanların en başında yer alır. Hatta mümkünse kaçmak gerekir.
nezaket bitmiş be anam. bu sorunun cevabı klasik iyiyim ya da kötüyüm eh işte gibi bişey. sevgilin var mı diye sorarsa elbette ki sevgilim var dersin onun dışında çoğayıp.
Sevgilisi olmadıgı halde var diyip kendini korumaya calısanlar da var. Cünkü bir erkeğe yalnızım ama ilişki istemiyorum dediginde , oldururuz güzelim istersin zamanla diye düşünüp hurraa yürümeye devam ediyorlar. Ya biz anlatamıyoruz ya da onlar anlamıyor bilmiyorum ama net bicimde önüme gelene sevgilim var birine asıgım diyorum ki meyletmesin. Ha bu nasılsın dediginde ay sapık diye muamele edecegim anlamına gelmiyor sohbetimi de ederim. Bir yazar.
Canımı yesin kızı hareketi.

Tamam insan duyunca "yemicez lan" falan diyo da en azından ayrıldıktan bir gün sonra sevgili bulan kız kahpeliği yapmaz.

Gerçi biri vardı böyle, bu cümleyi kurmuştu. Ayrılır ayrılmaz mesaj attı, sevgili olmuştuk.

ikilemde kaldım bak şimdi.
siktiri çekip uzaklaşmanız gereken kızdır. malın önde gidenidir. her gördüğü erkeğin, her halini hatrını soran erkeğin kendisini sikeceğini zanneder. siktiğimin otlu peynir kokan kezbanı.
+nasılsın?
-sevgilim var.
+Allah başka dert vermesin.
Bunu ben demiştim erkek olarak. Hem de marketin ortasında, ama kız hiç tipim değildi.
Erkeklerin niyetini, hal hatır faslından sonra ırzına göz dikeceğini bildiğiden sevgilisine ihanet etmeyen iffetli kızdır. Aferin ona.

Böyle ahlak timsali kızlar kolay bulunmuyor. Sevgilisi olmayan kızlar da cevap vermesin lütfen şunlara.